Już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia murawa Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji stanie się areną zmagań piłkarzy walczących o punkty na boiskach III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Będzie to starcie sąsiadów z ligowej tabeli – czternastej Polonii-Stali Świdnica z piętnastymi Karkonoszami Jelenia Góra.
W pierwszym pojedynku obu zespołów padł bezbramkowy remis, ale teraz obie ekipy zapowiadają walkę o 3 punkty. Wiosną lepiej spisują się biało-zieloni, którzy zgromadzili 6 punktów za wygrane z Górnikiem Wałbrzych i Piastem Żmigród. Piłkarze ze stolicy Karkonoszy zanotowali w 2016 roku tylko punkt remisując na wyjeździe z Bystrzycą Kąty Wrocławskie 2:2.
Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra – sobota, 30 kwietnia, godz. 16.00, stadion OSiR Świdnica. Wejściówki w cenie 10 złotych. Tekstową relację live z tego pojedynku przeprowadzi Swidnica24.pl.





![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)



![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)