Strona główna Bez kategorii Weekendowy magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy magazyn Swidnica24.pl

0

Co do życiowych doświadczeń ma len? Świdnicka mistrzyni rękodzieła Beata Norbert w swoich felietonach zabiera czytelników w świat pełen niespodziewanych związków i refleksji. I jak zawsze uchyla drzwi do swojego świata w każdą sobotę. A towarzyszą jej pasjonatki – kuchni: Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch i literatury: Agnieszka Pohl.

magazyn weekendowy

W najnowszym odcinku cyklu Piękniejszy świat Beaty wątek plecie się od niespodziewanych zalet lnu do refleksji nad życiem. Beata Norbert na co dzień (a może raczej każdej nocy) tworzy małe arcydzieła z wszelkiej maści tkanin: serwety, torebeczki, podstawki, poszewki, zakładki do książek. I każda chwila spędzona z igłą i żelazkiem staje się okazją do przemyśleń. Warto zajrzeć do tego niezwykłego świata, który w magazynie Swidnca24.pl kryje się w zakładce porady.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch nawet najmniej utalentowaną kulinarnie osobę potrafi nakłonić do choćby incydentalnego gotowania. Podlane szczyptą miłości przepisy zachęcają, by natychmiast wcielić je w życie. Kolejny wymaga zaledwie 6 minut! A efektem jest dietetyczny i pyszny obiad dla całej gromady. Jak go wyczarować? O tym w kolejnym odcinku Czarów Penelopy w dziale Kuchnia.

Agnieszka Pohl od lat z pasją zachęca do czytania. Sama wyznaczyła sobie rolę testera. Liczba pochłanianych przez zakochaną w literaturze świdniczankę jest imponująca. W swoich felietonach zgrabnie przemyca zachęty, ale nigdy nie dopowiada do końca, by nie psuć przyjemności czytania kolejnych lektur! Tym razem w cyklu Obsesyjna Biblioteczka Agnieszki szczerze poleca kryminały młodej, polskiej autorki. Jakie? O tym w dziale Książka.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu. Zapraszam do lektury.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Życie lnu
Następny artykułPracodawca nie zapłacił i nie zamierza