Strona główna Kultura Solowy debiut Kamila Franczaka

Solowy debiut Kamila Franczaka [VIDEO]

0

Po 4 letniej przerwie wydawniczej Kamil Franczak wraca z nowym solowym singlem. Aktor i wokalista, związany przed laty z działającym w powiecie świdnickim zespołem Zero Procent  piosenką „Kruchość” otwiera nowy rozdział swojej działalności muzycznej.

Franek
Kamil Franczak to wykonawca kilka lat temu kojarzony z zespołem Zero Procent, uczestnik III edycji The Voice of Poland oraz były prowadzący program Poziom2.0. Dziś przypomina o sobie słuchaczom projektem FRANEK, prezentując nowy singiel, którego kompozytorem i autorem jest Radek Michalik.


Piosenka oraz klip opowiada o samotności, którą każdy z nas przeżył bądź przeżywa tęskniąc za kimś kto zniknął z naszego życia w wyniku nieporozumień, rozstań czy śmierci. O ruchową interpretację tematu w wykonaniu tancerzy Fundacji Rozwoju Przez Ruch oraz Teatru Rozrywki zadbał choreograf Maciej Cierzniak, zaś o reżyserię Kamil Krawczycki. Na miejsce nagrania video, wybrano industrialną przestrzeń znajdującą się na terenie Huty Kościuszko w Chorzowie.

Nowy projekt to dla Kamila nowa identyfikacja, wizerunek oraz duże wyzwanie znalezienia swojego miejsca na polskim rynku muzycznym. FRANEK pracuje nad materiałem na pierwszą solową płytę, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

Poprzedni artykułPrzedsiębiorczość nie tylko od święta
Następny artykułBudżet Obywatelski: które projekty wygrały?