Strona główna Bez kategorii Rockowy „Leningrad”. Wygraj bilety!

Rockowy „Leningrad”. Wygraj bilety!

0

Muzyczne wydarzenie kwietnia! Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza 12 kwietnia  na spektakl wyłącznie rockowy „Leningrad”. W jednej z głównych ról znakomity wrocławski aktor Mariusz Kiljan. Dla Czytelników Swidnica24.pl mamy podwójne zaproszenie.

Leningard

Znakomicie zrealizowany muzyczny spektakl skonstruowany wokół 18 piosenek z repertuaru zespołu „Leningrad” z Sankt Petersburga. Przedstawienie wciąga od początku niezwykle wiarygodnie i sugestywnie tworzonym nastrojem permanentnej balangi, doskonałą grą aktorów Mariusza Kiljana i Tomasza Marsa oraz porywa niesamowitą energią granej na żywo, ostrej muzyki, w wykonaniu instrumentalistów, którzy również uczestniczą w działaniach scenicznych. Od ponad trzech lat spektakl cieszy się niesłabnącą popularnością wśród publiczności, która po każdym przedstawieniu domaga się bisów.A

 koncepcja i reżyseria spektaklu: Łukasz Czuj
aranżacja i kierownictwo muzyczne: Krzysztof Łochowicz
tłumaczenie tekstów: Michał Chludziński
projekty kostiumów i przestrzeni: Elżbieta Rokita

UWAGA konkurs!

W jakim dolnośląskim mieście koncertował zespół Leningrad? Odpowiedzi należy nadsyłać na adres [email protected] W tytule należy wpisać Leningrad, w treści odpowiedź, imię nazwisko oraz numer telefonu. Autor pierwszej poprawnej odpowiedzi otrzyma podwójne zaproszenie na spektakl. Na odpowiedzi czekamy do 10 kwietnia 2016 r.  Zwycięzcę o wygranej poinformujemy telefonicznie.

12 kwietnia 2016
godz. 18:00
sala teatralna ŚOK
bilety 35 zł (45 zł w dniu spektaklu)
bilety w sprzedaży w Informacji Turystycznej, tel. +74 852 02 90.

Poprzedni artykułLaury w konkursie „Być kimś”
Następny artykułChłopcy ŚKPR-u na piątym miejscu