Strona główna Sport Jeździectwo Poszukują wolontariuszy na Strzegom Horse Trials

Poszukują wolontariuszy na Strzegom Horse Trials

0

Kochasz jeździectwo i atmosferę zawodów? Chcesz zobaczyć z bliska przejazdy najlepszych na świecie zawodników i koni wkkw? Jeśli tak – dołącz do nas, pomóż nam stworzyć zawody na najwyższym poziomie! Zostań wolontariuszem na Strzegom Horse Trials 2016!

 horse

Strzegom Horse Trials to największe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Polsce, które Ludowy Klub Sportowy Stragona organizuje na Hipodromie w Morawie nieprzerwanie od 2003 roku. W 2016 roku w dniach 22-26 czerwca Strzegom będzie gospodarzem czternastej już edycji. Co roku gościmy na Dolnym Śląsku gwiazdy światowego wkkw – najlepszych jeźdźców naszego globu – mistrzów olimpijskich, mistrzów świata i Europy. W tym roku rozegranych zostanie siedem konkursów międzynarodowych o zróżnicowanym poziomie trudności, w tym konkurs Pucharu Narodów – FEI Nations Cup™ Eventing. W ciągu pięciu dni na Hipodromie w Morawie wystartuje ponad 350 koni, ponad 250 zawodników z ponad 20 krajów.

Program Wolontariatu Strzegom Horse Trials został uruchomiony w 2007 roku. W organizację trzynastu edycji strzegomskich zawodów zaangażowało się już w sumie prawie 1000 wolontariuszy. Właśnie rozpoczyna się nabór do Programu Wolontariat 2016! Dysponujesz wolnym czasem? Lubisz być aktywny? Chcesz być częścią wielkiego wydarzenia sportowego? Kochasz jeździectwo i atmosferę zawodów? Chcesz zobaczyć z bliska najlepszych na świecie zawodników i konie wkkw? Jeśli tak dołącz do nas – pomóż nam zorganizować zawody na najwyższym poziomie! Zostań wolontariuszem na Strzegom Horse Trials 2016!

Więcej informacji na www.StrzegomHorseTrials.pl

Poprzedni artykułRuszyła przeprowadzka Straży Miejskiej
Następny artykułPływacy Neptuna znów na podium