Strona główna Bez kategorii Paulina Lenda&Kruki w Must Be The Music

Paulina Lenda&Kruki w Must Be The Music

0

Świdnicki zespół z doskonale znaną mieszkańcom wokalistką Pauliną Lendą walczy w popularnym programie Must Be The Music – Tylko Muzyka. Paulinę Lendę i Kruki będzie można zobaczyć już w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 20.00 w telewizji Polsat. Tego samego dnia rozpocznie się głosowanie na najlepszy występ odcinka.

Paulina

Czwórka muzyków tworzących formację „Paulina Lenda & Kruki” to przede wszystkim przyjaciele. Znają się długo, dzięki czemu na scenie rozumieją się bez słów i porozumiewają tylko za pomocą dźwięków. I tak, jak korzeniami muzyki rozrywkowej jest blues, tak i każde z nich zaczynało swoją przygodę z muzyką właśnie od tego gatunku. Zespól ma już na swoim koncie kilka nagród, m.in.Grand Prix i specjalna nagroda za najlepsze wykonanie utworu z repertuaru patronki festiwalu na IX Festiwalu „Wielki Ogień” im. Miry Kubasińskiej, I miejsce podczas III Międzynarodowego Festiwalu „Blues na Siewierskim Zamku”,  I miejsce podczas VIII edycji Festiwalu „Ścinawski Blues nad Odrą”.

– Wzięliśmy udział w programie Must Be The Music – Tylko Muzyka! I będziemy teraz potrzebować waszej pomocy! W najbliższą niedzielę 10. kwietnia o godzinie 20:00 będziecie mogli obejrzeć nasz występ! A już o 22:00 ruszy głosowanie online na najlepszy występ odcinka. Będzie odbywało się ono w specjalnej aplikacji. I choć sami nie przepadamy za tego typu akcjami i wydarzeniami, tym razem ogromnie liczymy na wasze wsparcie, bo zależy nam strasznie, by móc podczas programu pokazać jak najwięcej naszego autorskiego materiału z nadchodzącej płyty, którą zamierzamy wydać jeszcze w tym roku! – zachęcają muzycy.

Instrukcja, jak głosować na Paulina Lenda & Kruki w Must Be The Music – Tylko Muzyka!
START GŁOSOWANIA W NIEDZIELĘ (10.04) O 22.00

1. Polub profil Must Be The Music na facebooku: https://web.facebook.com/tylkomuzyka/
2. Wejdź do aplikacji: https://web.facebook.com/tylkomuzyka/app/100440586703876
3. Kliknij po lewej stronie na dole napis „przejdź do aplikacji”
4. Wyszukaj występ podpisany Paulina Lenda & Kruki
5. Załaduj filmik. Możesz go obejrzeć, bądź przewinąć do ostatniej sekundy.
6. Na końcu filmiku pojawi  się napis „głosuj”. Kliknij na niego, by zagłosować.
7. Powtórz czynność od początku. Możesz głosować 10 razy dziennie z jednego profilu, aż do czwartku do 12.00!
KONIEC GŁOSOWANIA W CZWARTEK O 12.00 (14.04)

Poprzedni artykułStrażnicy wyciągnęli rowery
Następny artykułKobieta na szpilkach i z pasją [FOTO]