Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Paczka na powitanie

Paczka na powitanie

0

21 przesyłek zostało już skierowanych do nowo narodzonych mieszkańców gminy Świdnica. Pierwszą mieszkanką, która w ramach akcji „Największy skarb gminy to ty „otrzymała pakiet powitalny była Zuzia z Grodziszcza.

Zuzia z Grodziszcza ze swoją mamą jako pierwsza otrzymała przesyłkę od wójt gminy Teresy Mazurek

– Piękna pamiątka i gest w stronę najmłodszych mieszkańców gminy Świdnica – podkreślała mama Zuzi z Grodziszcza.

Od 1 kwietnia  dzieci urodzone po 1 stycznia 2016 r. otrzymują od wójta gminy Świdnica  list gratulacyjny i pakiet powitalny z kocykiem, drobiazgami do pielęgnacji i gadżetami gminy. Kolejne przesyłki już niebawem trafią do następnych nowo narodzonych dzieci.

– Każdy noworodek to duma naszej gminy. Cieszymy się, że w dobie migracji rodzice decydują się na zamieszkanie w naszej gminie i przyszłość swoich pociech wiążą z gminą Świdnica. Tylko w ostatnim miesiącu w gminie Świdnica urodziło się kolejnych 10 nowych mieszkańców. Serdecznie gratulujemy rodzicom i życzymy, aby Wasze dzieci były dla Was największym skarbem i źródłem nieustającej miłości i radości – mówi wójt Teresa Mazurek.

/UG Świdnica, opr. red./

Poprzedni artykułDrugi dzień rajdu w obiektywie! [351 ZDJĘĆ]
Następny artykułWyszedł z więzienia i oszukiwał dalej