Strona główna Temat dnia Nowe mieszkania na Zawiszowie – firma IgnerHome inwestuje w Świdnicy

Nowe mieszkania na Zawiszowie – firma IgnerHome inwestuje w Świdnicy

0

Wrocławski deweloper IgnerHome zakupił część terenu na Zawiszowe i w najbliższym czasie rozpocznie budowę osiedla mieszkaniowego o nazwie „Park Zawiszów”.

widok_z_lotu_ptaka_1

W pierwszym etapie realizacji osiedla zrealizujemy budynek A wraz z terenem rekreacyjnym m.in. duży plac zabaw dla dzieci, ogródki przy mieszkaniach położonych na parterze, a także ścieżkę wraz ławeczkami położną pomiędzy budynkami A i B – mówi Joanna Ziniewicz koordynator projektu.

brama

Zrealizujemy 73 mieszkania od małych 2-pokojowych po duże 4-pokojowe o pow. ok. 75 m2. Dopuszczamy również możliwość łączenia mieszkań. Pod budynkami znajdą się garaże podziemne z miejscami postojowymi wraz z przynależnymi boksami komórkowymi. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki z tarasami natomiast mieszkania na wyższych piętrach balkony.

budynek 1

Dlaczego tak duży projekt realizujemy w Świdnicy? – dodaje koordynatorka – po zakończeniu realizacji poprzedniej inwestycji, poszukiwaliśmy odpowiedniej nieruchomości i nie ukrywam, że myśleliśmy o Świdnicy już od dłuższego czasu. Według nas Świdnica jest miastem dynamicznie rozwijającym się, o dużym potencjale ekonomicznym. Niebagatelne znaczenie miała lokalizacja nieruchomości. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o ulokowaniu kapitału, szczegółowo przeanalizowaliśmy rynek i widzimy szansę na realizację naszej inwestycji z powodzeniem. Kropkę nad „i” stanowiło położeniem działki z ujmującym widokiem na górę Ślężę.

widok_z_lotu_ptaka_04

Sama realizacja projektu jest przyjemnym procesem, ponieważ daje możliwość kształtowania przestrzeni. Nasz główny cel? Pragniemy, by mieszkańcom naszego osiedla żyło się dobrze, by byli szczęśliwi. W trakcie prac projektowych przyłożyliśmy największą wagę do tego, by mieszkańcy mieli możliwość wspólnego spędzania czasu, by mogli nawiązać nowe znajomości, po prostu odetchnąć. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się na taką nazwę osiedla: Park Zawiszów.

plac zabaw

Nie zapominamy, że najważniejsze jest to, co w środku. Każde mieszkanie zostało starannie zaprojektowane tak, by zapewnić mieszkańcom jak najwięcej funkcjonalnej przestrzeni. Przyłożyliśmy ogromną wagę do najmniejszych detali, każdy metr mieszkań jest optymalnie wykorzystany. Projekt zapewnia wygodę i komfort, ale jednocześnie umożliwia stworzenie przestrzeni według własnej aranżacji i stylu życia. Dla wygody i komfortu zapewniony został inteligentny rozkład pomieszczeń i klarowny podział funkcjonalny mieszkań. W każdym mieszkaniu zagwarantowane jest miejsce na wspólne życie rodzinne w części dziennej. W ofercie do wyboru są mieszkania z samodzielnymi kuchniami, ale także nowoczesne przestronne układy z aneksami kuchennymi. Przewidzieliśmy pokoje dla dzieci, z miejscem do nauki i zabaw przy dużym oknie z widokiem na osiedle i otaczający krajobraz. Pamiętaliśmy jak ważne dla zachowania ładu i porządku są miejsca do przechowywania, miejsca na szafy i na ubrania wierzchnie.

Budowa budynków powinna zakończyć się w trzecim kwartale 2017 roku.

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.parkzawiszow.pl

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMałżeństwa na medal [FOTO]
Następny artykułDrgnęło wokół Podwórka Nivea