Strona główna Sport Piłka nożna Kompromitacja Zjednoczonych w Bogatyni

Kompromitacja Zjednoczonych w Bogatyni

0

Fatalnie zaprezentowali się piłkarze Zjednoczonych Żarów w meczu 23. kolejki IV ligi przeciwko Granicy Bogatynia. Ekipa z powiatu świdnickiego uległą rywalom na wyjeździe aż 1:9. Przed spotkaniem obie drużyny dzieliło w tabeli siedem punktów i nic nie zanosiło pogromu.

000000pileczkaogolna

Od pierwszych minut pojedynek układał się po myśli gospodarzy, którzy prowadzili do przerwy 3:0 po dwóch trafieniach Dawida Więckiewicza i golu Ievgena Savchuka. Po zmianie stron Marcina Hruszowca pokonał Radosław Pietkiewicz, a chwilę później hat-tricka skompletował Dawid Więckiewicz. Od 68. minuty sytuacja Zjednoczonych wyglądała już tragicznie bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Mariusz Baziak. Miejscowi wykorzystali w pełni osłabienie naszej drużyny, kolejnego gola dołożył Więckiewicz, trzy trafienia zanotował jeszcze Savchuk i zrobiła się 9:0. W doliczonym czasie gry rezultat meczu ustalił Klim Khodzhamkulov.

Granica Bogatynia – Zjednoczeni Żarów 9:1 (3:0)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Baziak, Bobrecki, Chrapek, Darowski, Kaczmarczyk, Klimaszewski, Kołodziej (80′ Dubicki), Łagiewka, Uszczyk (62′ Chłopek), Wojnowski (68′ Khodzhamkulov)