Strona główna Sport Piłka nożna Hokejowy rezultat w Środzie Śląskiej

Hokejowy rezultat w Środzie Śląskiej

0

Zwycięstwem 6:4 zakończył się mecz juniorów starszych Polonii-Stali Świdnica występujących w lidze dolnośląskiej. Podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza wdali się na wyjeździe w istną wymianę ciosów z Polonią Środa Śląska.

CSC_6024

Świdniczanie po golu Dawida Kusio z 8. minuty objęli prowadzenie, ale kolejne trzy ciosy zadali rywale. Dzięki trafieniom Krystiana Jagieły i Damiana Lechniuka do przerwy mieliśmy remis 3:3. Po zmianie stron na listę strzelców wpisali się jeszcze Krystian Jagieła oraz Oskar Łuszkiewicz i zrobiło się 5:3. Gospodarze złapali kontakt zdobywając czwartego gola, ale w 90. minucie rezultat na 6:4 ustalił Łuszkiewicz.

Polonia-Stal: Piechurski, Tuziński, Klemiński, Hruszowiec, Zalewski (62′ Olipra), Kusio, Lechniuk, Jagieła, Podgórski, Łuszkiewicz, Mazanka

Bardzo dobrze zaprezentowali się także juniorzy młodzi z ligi dolnośląskiej prowadzeni przez Piotra Krygiera. Świdniczanie po trafieniu z rzutu karnego Szymona Kopacza prowadzili na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:0. Przeciwnicy zdołali jednak odpowiedzieć i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Polonia-Stal: Kurzeja, Paździora, Białas, Romaniuk, Bieniasz, Somala, Kopacz (75′ Florian), Niedziałkowski, Gładysz (77′ Szczerba), Gerus (69′ Gonek), Orzechowski