Strona główna Konkursy Gra o bilety do kina rozpoczęta

Gra o bilety do kina rozpoczęta [KONKURS]

0

Koniec miesiąca to zawsze wspaniała okazja, by wygrać  bilety na dowolnie wybrany seans w świdnickim kinie Cinema 3D. Zapraszamy więc do udziału w konkursie!

Cinema_3D

Trzech zwycięzców zostanie nagrodzonych łącznie dziesięcioma biletami. Osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe otrzyma aż 6 pojedynczych wejściówek na majowe seanse w kinie Cinema 3D w Świdnicy. Druga i trzecia w kolejności właściwa odpowiedź zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami (po jednym podwójnym bilecie dla zwycięzców z drugiej i trzeciej pozycji).  Oto pytanie:

Jak ma na imię córka odtwórczyni głównej roli w filmie „Szefowa” Melissy McCarthy i reżysera tego filmu Bena Falcone, która zagrała w tej produkcji 10-letnią Michelle Darnell?

E-maile prosimy kierować na adres: [email protected] wpisując w tytule „cinema”. Treść oprócz odpowiedzi powinna zawierać imię, nazwisko oraz numer telefonu osoby biorącej udział w konkursie. Na korespondencję czekamy do czwartku 28 IV 2016 r. do godz. 12.00 Wyniki ogłosimy na portalu dzień później.

Poprzedni artykułUsłyszał zarzut zabójstwa
Następny artykułNaucz się blogować [WARSZTATY/KONKURS]