Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Dla miłośników mocnych wrażeń maraton grozy, dla dzieci – poranek familijny, a dla kibiców – mecze na dużym ekranie. To część propozycji świdnickiego kina Cinema 3D na najbliższy tydzień. Co jeszcze będzie można obejrzeć od 22 do 28 kwietnia?

Kadr z filmu Szefowa

Kadr z filmu „Szefowa”

PREMIERY:
MARATON GROZY– Piątek 22.04.2016r. Godzina 22:00
Wszystkich fanów filmów grozy zapraszamy na nocny maraton do Cinema 3D w Świdnicy gdzie zobaczyć będzie można aż 4 horrory: The Canal, The Hallow, City of Dead Man oraz Worry Dolls. Na widzów czeka również wielka dolewka wybranego napoju.
Bilety w cenie 25 zł nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

PORANEK FAMILIJNY– Sobota 23.04.2016r. Godzina 10:00
Zapraszamy serdecznie na najbliższy Poranek Familijnych na którym czeka na najmłodszych mnóstwo atrakcji m.in. gry i zabawy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, taniec i zumba kids ze Szkołą Tańca Dance Spot, nauka jeżyka wraz ze Szkołą Językową SMART oraz polskie bajki.
Bilety w cenie 10 zł nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

Liga Mistrzów w Cinema 3D – 26 i 27.04.2016 godzina 20:30
Wielkie, sportowe emocje na dużym ekranie. Pierwsze mecze półfinałowe w Cinema 3D w Świdnicy. Już we wtorek 26 kwietnia na fanów piłki nożnej czeka mecz Manchester City kontra Real Madryt a w środę 27 kwietnia spotkanie Atletico Madryt oraz Bayern Monachium.
Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
CLOVERFIELD LANE 10 – Premiera 22.04.2016r.
USA; od 15 lat ; Thriller/Dramat/Sci-Fi 105 min.
Po dramatycznym wypadku samochodowym, młoda kobieta odzyskuje przytomność w podziemnym schronie. Od mężczyzny, który się nią opiekuje, dowiaduje się, że nie tylko ocalił jej życie. Śmiercionośny atak chemiczny skaził Ziemię, czyniąc ją niemożliwą do zamieszkania. Zdezorientowana, przerażona kobieta decyduje, że musi wydostać się ze schronu, bez względu na to, co zastanie po wyjściu na ziemię.
16:00 19:00 20:15 21:45

RATCHET I CLANK – Premiera 22.04.2016r.
USA; b/o ; Animacja/Przygodowy 96 min.
Po zdewastowaniu własnej planety, złoczyńca Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój kolejnych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego super bohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać Dreka przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.
9:00 11:00 13:00 15:00 17:00

SZEFOWA – Premiera 22.04.2016r.
USA; od 12 lat ; Komedia 99 min.
Michelle Darnell to kobieta sukcesu, rekin biznesu. Tyle że za sukces ten zapłaciła więzieniem za szpiegostwo handlowe. Tak bywa. Teraz panna Darnell opuszcza zakład karny i zamierza wskrzesić karierę – stać się ulubienicą Ameryki. Tyle tylko, że dawni wrogowie nie zapomnieli jej grzechów przeszłości…
15:00 18:00 19:30

KSIĘGA DŻUNGLI 2D/3D
USA; b/o; Przygodowy 106 min.
Mowgli (Neel Sethi) jest sierotą, wychowywanym przez wilki. Ale dżungla przestaje być bezpieczna dla chłopca, gdy pojawiają się pogłoski o tym, że w puszczy znowu grasuje tygrys Shere Khan (Idris Elba), który poprzysiągł zemstę na ludziach za dawno wyrządzone krzywdy. Wilki, chcąc ratować Mowgliego przed śmiercią, wysyłają go do wioski człowieka. W wyprawie towarzyszy chłopcu jego nauczyciel, czarna pantera Bagheera (Ben Kingsley) i nieco ekscentryczny niedźwiedź Baloo (BillMurray). Podczas wędrówki Mowgli przeżywa mnóstwo przygód, spotyka hipnotyzującego węża Kaa (Scarlett Johansson), plemię małp oraz jego władcę, króla Louie (Christopher Walken), który ponad wszystko pragnie pojąć tajemnicę rozniecania ognia, znaną jedynie ludzkości.
2D dubbing 9:00 13:30
3D dubbing 11:15 15:45 17:15

PO TAMTEJ STRONIE DRZWI
Indie/Wielka Brytania; od 16 lat; Horror 96 min
Maria (Sarah Wayne Callies) mieszka wraz z rodziną w egzotycznych Indiach. Wiedzie szczęśliwe życie do dnia, w którym jej kilkuletni syn ginie w wypadku samochodowym. Zrozpaczona Maria odkrywa, że istnieje odwieczny rytuał, który pozwala żywym nawiązać ostatni kontakt z umarłymi i pożegnać się z nimi. Wyrusza w podróż do starożytnej świątyni, w której tajemnicze drzwi pełnią rolę portalu między dwoma światami. Na miejscu Maria łamie złożoną wcześniej przysięgę i otwiera drzwi, które miały na zawsze pozostać zamknięte. Narusza tym samym równowagę między życiem i śmiercią, nie zdając sobie sprawy, jakie będą konsekwencje jej czynu.
20:45 21:15

PIĄTA FALA
USA; od 16 lat; Sci-Fi/Thriller 112 min.
Nie jesteśmy sami we wszechświecie. Obcy najpierw odebrali nam elektryczność, potem zrzucili powodzie, zarazy i inne klęski żywiołowe. I tak, po czwartej fali ataku kosmicznych najeźdźców z siedmiu miliardów mieszkańców Ziemi została zaledwie przerażona i zdesperowana garstka. Cywilizacja obcych przewyższa naszą tysiąckrotnie, udało im się poznać nasz sposób myślenia, przewidywać każdy krok. Niewiele wskazuje, by ktokolwiek przetrwał nadchodzącą piątą falę. Świat, w którym żyją Cassie, Evan, Ben i Sams, to płonące wymarłe miasta, krajobraz apokaliptyczny, nikt z ocalałych nie ufa nikomu innemu, strach paraliżuje Ziemię. Młodzi bohaterowie, by przetrwać, muszą dowiedzieć się, kim są przybysze, dlaczego chcą zgładzić ludzkość i czy istnieje choćby szansa na przetrwanie. Może im w tym pomóc młody mężczyzna, którego spotyka Cassie.
12:30 18:15

ŁOWCA I KRÓLOWA LODU
USA; od 10 lat; Fantasy/Przygodowy 114 min.
Na długo nim królową Ravennę (Charlize Theron) przeraziła rozkwitająca uroda Śnieżki i postępujące widmo utarty władzy, Ravenna w cichości przyglądała się jak jej siostra – Freya (Emily Blunt), po bolesnej zdradzie, która złamała jej serce, opuszcza Królestwo. Potrafiąca zamrażać swoich wrogów Królowa Lodu Freya spędza lata w samotności, tworząc legion śmiercionośnych łowców, w którego zastępach znajdują się Łowca Eryk (Chris Hemsworth) i wojowniczka Sara (Jessica Chastain), którzy kierują się jedną zasadą – Nigdy nie kochać. Kiedy Freya dowiaduje się o losach swej siostry, wzywa swoich zaufanych łowców, by sprowadzili Magiczne Zwierciadło…
Dubbing 11:00 13:30

BATMAN V SUPERMAN. ŚWIT SPRAWIEDLIWOŚCI
USA; od 13 lat; Akcja/Fantasy/Przygodowy 161 min.
W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.
3D dubbing 9:30
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułPolonia-Stal powalczy o punkty z Piastem Żmigród
Następny artykułWystawa „Moja gmina – mój herb”