Strona główna Bez kategorii Bilety na Hendersona

Bilety na Hendersona [KONKURS]

0

Dla czytelników Swidnica24.pl mamy dwa bilety na środowy koncert. Być może to ostatnia szansa, by w ogóle zdobyć bilety.

scott_czolo

 Scott urodził się w roku 1954 w West Palm Beach na Florydzie, zaczął grać na gitarze w bardzo młodym wieku. Jego muzykę kształtowały rock, blues, funk i soul, a jego zainteresowanie jazzem, muzyką Johna Coltrane’a, Milesa Davisa zaważyło na początkach kariery. Mimo tak olbrzymiego wpływu ciemnoskórych wykonawców, jego gitara brzmi w sposób charakterystyczny dla białego bluesa.

Po epizodach z najlepszymi muzykami świata w 1984 roku, wraz z basistą Garym Willisem, Scott Henderson założył formację Tribal Tech. Po dziewięciu, cieszących się wielkim uznaniem albumach Scott udowodnił, że jest światowej klasy gitarzystą i kompozytorem. Artysta był kilkakrotnie wyróżniany nagrodą gitarzysty roku przez takie magazyny jak Guitar World czy Guitar Player. Pozycję światowego lidera gitary utrzymuje po dziś dzień. Wydał trzy albumy bluesowe, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów. Jego pasja i doświadczenie sprawiły, że obecnie wykłada on w Musican’s Institute w Hollywood oraz pisze dla magazynów Guitar Player, Guitar World i Guitar School.

W Świdnicy zobaczymy go w trio z oraz bardzo dobrze znanym polskiej publiczności perkusistą Krzysztofem Zawadzkim oraz trzydziestopięcioletnim basistą Trevisem Carltonem, synem słynnego gitarzysty Larry’ego Carltona, z którym nagrał kilka udanych płyt.

scott

Koncert zaplanowano na 27 kwietnia o godz. 19, aby wygrać jeden z dwóch pojedynczych biletów wystarczy znać odpowiedź, w jakim składzie artysta wystąpił na ostatnim koncercie w Świdnicy.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres [email protected] do godz. 12.00 27 kwietnia 2016 roku. W temacie proszę wpisać „SCOTT”, w treści odpowiedź, imię i nazwisko, numer telefonu (do wiadomości Redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska w ogłoszeniu wyników konkursu na portalu Swidnica24.pl. Treść odpowiedzi oraz nazwisko zwycięzcy zostaną opublikowane na portalu Swidnica24.pl 27 kwietnia 2016 roku.

Poprzedni artykułZnów najlepsze w aerobiku rekreacyjnym
Następny artykułMiasto dołoży kolejne pieniądze do schroniska