Strona główna Wydarzenia Świebodzice Wszystko dla pań

Wszystko dla pań

0

Panie mogą się czuć dopieszczone – najpierw był koncert życzeń, potem 1,5-godzinne spotkanie z Robertem Moskwą, a w międzyczasie masaże, makijaż, kosmetyczne upominki i słodki poczęstunek na zakończenie wieczoru.

IMG_9768

W taki oto, wyjątkowo atrakcyjny sposób, ponad 200 świebodziczanek świętowało Dzień Kobiet, zorganizowany przez Burmistrza Miasta Świebodzice z okazji ich święta.

Zaczęło się od niespodzianek. Pierwszą z nich był utwór wykonywany niegdyś przez Eugeniusza Bodo a teraz odśpiewany przez burmistrza Bogdana Kożuchowicza. Zabrzmiała jeszcze m. in.”Baśka” Wilków, „Wierniejsza od marzenia” Skaldów czy wielki hit Formacji Nieżywych Schabuff „Klub Wesołego Szampana”. Zaśpiewali radni a także Prezes świebodzickich filatelistów.

W drugiej części wieczoru organizatorzy przygotowali kolejną niespodziankę – spotkanie z popularnym i lubianym – zwłaszcza przez płeć piękną – aktorem Robertem Moskwą, znanym z roli Artura Rogowskiego z serialu „M jak miłość”. W półtoragodzinnym wywiadzie, przeprowadzony przez Marzenę Michalec, aktor opowiadał o swoim życiu zawodowym, studiach, a także o pracy na planie serialu i innych projektach.

Zyskał ogromną sympatię, nic więc dziwnego, że do wspólnego „selfie” ustawiła się po spotkaniu spora kolejka fanek.

/opr.red/

Poprzedni artykułSzachowe zmagania w Żarowie
Następny artykułKino na Szpilkach z niespodziankami