Strona główna Bez kategorii Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Kobiety są tak nieprzewidywalne, że same często za sobą nie nadążają. Jak powinno być w przedświątecznej gorączce? Panie pochylone nad babami i mazurkami, nad książkami wprowadzającymi w wielkanocną atmosferę i koronkowymi serwetkami do koszyczka. Nic z tego! Autorki cotygodniowego magazynu Swidnica24.pl marzą o obróbce drewna, czytają thrillery i robią salcesony!

magazyn weekendowy

A na dokładkę zapraszają Czytelników Swidnica24.pl do współdziałania. Beata Norbert w cyklu felietonów „Piękniejszy świat Beaty” mami fotografiami uroczych drobiazgów do szafy, a tak naprawdę marzy o wyrzynarce do drewna! Skąd takie pomysły? Zapraszam do działu Porady!

Agnieszka Pohl ze swojej „Obsesyjnej Biblioteczki” tym razem wyciąga rzecz mocną i trzymającą w napięciu. Na pewno nie na ukojenie nerwów w przedświątecznej gorączce! Zachęca do lektury powieści Remigiusza Mroza, okrzykniętego polskim Grishamem. O jaką powieść chodzi i dlaczego warto po nią sięgnąć? O tym w dziale Książka.

I na deser zaskakujący świąteczny przepis Penelopy Rybarkiewicz-Szmajduch. Każda rodzina ma potrawę, która serwowana jest tylko przy szczególnych okazjach. Na stole Penelopy raz do roku, z okazji Świąt Wielkiej Nocy, pojawia się 0n – domowej roboty salceson. Jak go przyrządzić, o tym w dziale Kuchnia.

Zapraszam do lektury! Magazyn weeknedowy znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Dusza drwala
Następny artykułMnóstwo ofert na targach dla młodzieży