Strona główna Bez kategorii Urodziny Galerii Świdnickiej już jutro!

Urodziny Galerii Świdnickiej już jutro!

1

Od wielkiego otwarcia Galerii Świdnickiej minęły już cztery lata. Po upływie tego czasu śmiało można mówić o ogromnym sukcesie, o czym może świadczyć stuprocentowy poziom komercjalizacji naszego centrum handlowego. Galeria Świdnicka na stałe wkomponowała się w przestrzeń miejską i od chwili otwarcia zdążyła zyskać wielką sympatię klientów – nie tylko mieszkańców Świdnicy, ale też całego powiatu i okolicznych miast. Z pewnością potwierdza to liczba odwiedzin, która z końcem ubiegłego roku wzrosła o niemal dziesięć procent – informują przedstawiciele Galerii.

Anna Wyszkoni 2_fot.Marlena Bielińska - mniejszy

19 marca 2016 roku Galeria Świdnicka zaplanowała huczne obchody swoich czwartych urodzin.  Największą atrakcją przygotowaną na finał imprezy o godzinie 18.00 będzie niezwykle widowiskowy koncert Anny Wyszkoni.

Dodatkowo oprócz gwiazdy wieczoru na scenie od godziny 14.00 pojawią się zaprzyjaźnione z Galerią Świdnicką lokalne zespoły, a dla najmłodszych gości przygotowane jest przyjęcie urodzinowe z konkursami, zabawami, malowaniem buziek, pysznym tortem i mnóstwem innych niespodzianek, które czekać będą na dzieci już od godziny 12.00.

urodziny4-aktualności
Jak przystało na urodziny, nie obędzie się bez upominków. W tym przypadku jednak to Galeria Świdnicka rozda je swoim gościom w licznych konkursach. Dodatkowo pierwszych stu gości, którzy okażą paragon lub paragony na łączną kwotę stu złotych, otrzyma bilet do kina Cinema3D. Bilety rozdawane będą od godziny 14.00 przy specjalnym stanowisku konkursowym.

Najbardziej atrakcyjną nagrodą będzie voucher o wartości 2000zł do zrealizowania w biurze podróży ITAKA. Aby o niego powalczyć należy w dzień imprezy zrobić sobie zdjęcie tzw. „selfie” na tle specjalnie przygotowanej ścianki urodzinowej, zamieścić je w komentarzu pod postem konkursowym i namówić znajomych do like’owania. Autor zdjęcia, które zyska najwięcej polubień otrzyma nagrodę główną.

Galeria Świdnicka. Miłego dnia.

Poprzedni artykułW Świdnicy powalczą najlepsi z najlepszych!
Następny artykułIzolacja poddasza: Pianka poliuretanowa czy wełna mineralna?