Strona główna Bez kategorii Urodzinowe szaleństwo z Anną Wyszkoni

Urodzinowe szaleństwo z Anną Wyszkoni [FOTO/VIDEO]

0

Galeria Świdnicka pękała w szwach od gości, którzy stawili się na czwarte już urodziny. Przez całe sobotnie popołudnie panowała atmosfera zabawy, a na finał znakomity koncert dała Anna Wyszkoni. Artystka z powdzeniem przetestowała nową scenę i nagłośnienie.

Urodziny Galerii - 19.03 (81)

Pierwsza i na razie jedyna galeria handlowa w Świdnicy powstała na terenie po zrujnowanych Zakładach Elektromechaniki Samochodowej między ulicami Westerplatte a Równą. Inwestycja wzbudzała ogromne zainteresowanie świdniczan, którzy pierwszego dnia ustawili się w gigantycznej kolejce do wejścia. Dzisiaj obiekt jest stu procentach skomercjalizowany, a jego znakiem firmowym stała się współpraca z lokalnym środowiskiem. To tutaj w niemal w każdy weekend organizowane są występy artystyczne, koncerty, akcje charytywne.

Zdjęcia archiwum Swidnica24.pl

Video Sławek Ordyniec

Na czwarte urodziny przygotowano mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami i zabawy dla całych rodzin. Nie zabrakło występów lokalnych zespołów i utalentowanej młodzieży. Na finał koncert dała utrzymująca się od lat na topie piosenkarka Anna Wyszkoni.

Zdjęcia Łukasz Kufner