Strona główna Bez kategorii Urodzinowe szaleństwo z Anną Wyszkoni

Urodzinowe szaleństwo z Anną Wyszkoni [FOTO/VIDEO]

0

Galeria Świdnicka pękała w szwach od gości, którzy stawili się na czwarte już urodziny. Przez całe sobotnie popołudnie panowała atmosfera zabawy, a na finał znakomity koncert dała Anna Wyszkoni. Artystka z powdzeniem przetestowała nową scenę i nagłośnienie.

Urodziny Galerii - 19.03 (81)

Pierwsza i na razie jedyna galeria handlowa w Świdnicy powstała na terenie po zrujnowanych Zakładach Elektromechaniki Samochodowej między ulicami Westerplatte a Równą. Inwestycja wzbudzała ogromne zainteresowanie świdniczan, którzy pierwszego dnia ustawili się w gigantycznej kolejce do wejścia. Dzisiaj obiekt jest stu procentach skomercjalizowany, a jego znakiem firmowym stała się współpraca z lokalnym środowiskiem. To tutaj w niemal w każdy weekend organizowane są występy artystyczne, koncerty, akcje charytywne.

Zdjęcia archiwum Swidnica24.pl

Video Sławek Ordyniec

Na czwarte urodziny przygotowano mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami i zabawy dla całych rodzin. Nie zabrakło występów lokalnych zespołów i utalentowanej młodzieży. Na finał koncert dała utrzymująca się od lat na topie piosenkarka Anna Wyszkoni.

Zdjęcia Łukasz Kufner

Poprzedni artykułByło blisko, wciąż czekamy jednak na przełamanie
Następny artykułCzterysta paczek dla potrzebujących