Strona główna Sport Piłka ręczna Trzecia siła ligi zagości w Świdnicy

Trzecia siła ligi zagości w Świdnicy

0

Walczący o awans do PGNIG Superligi zespół KS Meble Wójcik Elbląg będzie kolejnym rywalem piłkarzy ręcznych pierwszoligowego ŚKPR-u Świdnica. Ciekawie zapowiadający się pojedynek już w sobotę, 5 marca o godzinie 18.00 w hali na osiedlu Zawiszów.

09

Po siedemnastu kolejkach spotkań piłkarze z Elbląga plasują się na trzecim miejscu w tabeli z zaledwie punktem straty do drugiego Wybrzeża Gdańsk i czterema do liderującej Warmii Traveland Olsztyn. Świdniczanie nadal zajmują trzynaste miejsce, mając w dorobku cztery punkty. Czy w sobotę kibice ŚKPR-u doczekają się trzeciego zwycięstwa w tym sezonie? Zadanie nie będzie należało do łatwych, ale świdniczanie tanio skóry nie sprzedadzą. Z pewnością będą chcieli zagrać lepiej niż w Elblągu. Tamto spotkanie zakończyło się bardzo wysoką wygraną rywali 37:21 (22:8).

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Meble Wójcik Elbląg, sobota, 5 marca, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułWybitnie zdolna świdniczanka
Następny artykułPożar na ul. Chrobrego