Strona główna Bez kategorii Powitają wiosnę wyprawą na rajd

Powitają wiosnę wyprawą na rajd

0

To na pewno nie jest dobra propozycja dla telemaniaków, koneserów tapczanów, smakoszy długo doprawianych dań, czy wielbicieli szybkiej komunikacji. Osoby, które zaliczają się do grup wymienionych powyżej… nie skorzystają z tej propozycji. Za to w 100% ucieszy ona amatorów długich, pieszych wycieczek, zagadek, tajemnic i pięknych widoków. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na IX Rajd Nepomucenowy!

1280px-Wzgórza_Strzelińskie

Zdjęcie Wikipedia

Impreza, jak sama jej nazwa wskazuje, organizowana jest cyklicznie od 9 lat. Za jej powodzenie odpowiada Oddziałowa Komisja Piesza PTTK w Świdnicy oraz Dziecięce Koło Turystyczne „ToTuToTam” działające w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy.

– W tym roku obieramy kierunek na Zieleniec i „Wzgórze Niemczańsko – Strzelińskie”, które stanie się dla uczestników Rajdu obowiązkowym przystankiem, by odebrać odznakę – omawia Zbigniew Curyl, dyrektor MDK w Świdnicy a jednocześnie opiekun Koła Turystycznego „ToTuToTam” i prezes zarządu PTTK w Świdnicy. IX Rajd Nepomucynowy odbędzie się 20 marca 2016 r. Wyjazd spod Młodzieżowego Domu Kultury w Świdnicy zaplanowany został na godz. 7.00 rano, a powrót na godz. 17.30. W planie Rajdu uwzględniono wizytę w kościele św. Jana Nepomucena w Zieleńcu, zwiedzanie Zieleńca i wejście na wzgórze. Więcej informacji w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy pod nr. tel. 74 851 33 30.

MDK Świdnica

Poprzedni artykułCzeka na właściciela
Następny artykułBędą jak Steve Jobs? Młodzież i technologie