Strona główna Bez kategorii Odeszła Joanna Grębowska-Szpak

Odeszła Joanna Grębowska-Szpak

3

Była znakomitym pedagogiem, serdecznym człowiekiem i świetnym menadżerem. Po ciężkiej chorobie 19 marca zmarła Joanna Grębowska-Szpak, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy. Miała 48 lat.

Joanna Grębowska-Szpak 2

315-tce szefowała od sześciu lat. Udało jej sie zarazić entuzjazmem i pomysłami zarówno grono pedagogiczne, jak i rodziców. Szkoła zyskała prestiż i stała się placówką chętnie wybieraną przez rodziców. Joanna Grębowska – Szpak wprowadziła nowoczesne metody zarządzania i edukacji, postawiła na współpracę z rodzicami i lokalnym środowiskiem. W szkole utworzono klasy taneczne. Placówka promuje talenty dzieci, m.in. podczas cieszącej się dużą popularnością imprezy pn. „Barka Radości”. Dzięki staraniom pani dyrektor, SP 315 nosi imię św. Jana Pawła II i ma swój sztandar.

Joanna Grębowska-Szpak została w listopadzie 2015 roku odznaczona przez Rzecznika Praw Dziecka Honorową Odznaką za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka INFANTIS DIGNITATIS DEFENSORI.

Msza św. w intencji ŚP. Joanny Grębowskiej-Szpak zostanie odprawiona w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Świdnicy 23 marca o godzinie 11.30. Ostatnie pożegnaie o godz. 13.00 na cmentarzu przy ul. Słowiańskiej.

Poprzedni artykułLicealiści na planie „Pierwszej miłości”
Następny artykułPotrącenie na ul. Miłego Dnia