Strona główna Sport Piłka nożna Darborki gromią Piasta

Darborki gromią Piasta

0

Piłkarki drugoligowego Darboru Bolesławice nie miały większych problemów z pokonaniem Piasta Nowa Ruda – zespołu występującego w grupie spadkowej dolnośląskiej III ligi. Podopieczne Marcina Miśkiewicza wygrały 9:0.

piłka nożna - uniwersalne

Nasz zespół posiadał przewagę przez cały mecz, sprawdzaliśmy różne ustawienia i w każdej tercji grał inny skład. Cieszy skuteczność naszego zespołu przed zbliżającą się rundą rewanżową, a ozdobą spotkania była bramka zdobyta w 89. minucie, kiedy to Ania Mazanka dostała piłkę od Moniki Garbacz i strzałem w lewe okienko bramki pokonała miejscową bramkarkę. Ogólnie nasza drużyna zagrała dobre spotkania, pokazała kilka naprawdę fajnych akcji po których padły gole. Wynik tego pojedynku mógł być wyższy, ale nasze zawodniczki zmarnowały kilka dogodnych sytuacji – ocenia trener Miśkiewicz.

Piast Nowa Ruda – Darbor Bolesławice 0:9 (0:3, 0:1, 0:5)

Gole: Figiela (3), Kurosz (2), Jasińska (2), Mazanka, gol samobójczy

Skład: Ola Pawlos, Sylwia Przydacz, Dorota Stempniak, Kasia Kowalska, Emilka Mrozek, Monika Garbacz, Patrycja Figiela, Paulina Leśniak, Marlena Mikołajczyk, Klaudia Kurosz oraz Paulina Król, Agnieszka Damasiewicz, Ania Mazanka, Ola Hajduk, Ania Sławińska, Ewa Klasa

Poprzedni artykułKilkadziesiąt mandatów dla pieszych i kierowców
Następny artykułPorządki na świdnickim Rynku