Strona główna Kultura AIDA i pokazy przedpremierowe

AIDA i pokazy przedpremierowe

0

AIDA Giuseppe Verdiego w ramach cyklu Klasyka Opery już w najbliższy czwartek, a na weekend dramat „Powrót”, komedia „Tata kontra tata” oraz mocne kino akcji „Psy mafii” – to najbliższe propozycje dla widzów kina CINEMA3D. Ale to nie wszystko, już w Wielkanocny poniedziałek w kinie odbędą się pokazy przedpremierowe takich hitów, jak „Kung Fu Panda” oraz „Batman v Superman”.

AIDA

Opera Giuseppe Verdiego

W ramach cyklu Klasyka Opery w CINEMA3D można obcować z największymi dziełami opery światowej Transmisje i retransmisje operowe w jakości HD, dla niejednego wielbiciela opery, stają się obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu. Już w najbliższy czwartek, 17 marca, kino zaprezentuje operę Giuseppe Verdiego – AIDA – śpiewaną po włosku z polskimi napisami. Jest to retransmisja spektaklu z Arena di Verona.

Premiery weekendu
Już od piątku,18 marca, w CINEMA3D kolejne premiery filmowe. W kinie będzie można obejrzeć dramat „Powrót”, komedię z rodzicielskimi perypetiami w tle – „Tata kontra tata”, a także mocne kino akcji „Psy mafii”.

***

„Powrót” – Na ślub ojca, miejscowego bogacza, z o wiele młodszą kobietą, przyjeżdża Christian. Z czasem fakty, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego niespodziewanie wychodzą na jaw, a skomplikowana przeszłość i ukrywane przez lata tajemnice okazują się być poważnym zagrożeniem dla rodzinnych więzi.

„Tata kontra tata” – Ojciec kontra ojczym – dwie różne osobowości, które rywalizują ze sobą o względy dzieci. Prześcigają się w pomysłach, aby zdobyć sympatię pociech. Pomysły są zaskakujące, a konsekwencje działań obu panów, aspirujących do roli rodzica, bywają dość komiczne.

„Psy mafii” to kino akcji. Wielowątkowa historia rozgrywająca się w skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii. Gangsterzy i powiązani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku.
Wielkanocne pokazy przedpremierowe

Już w poniedziałek Wielkanocny, 28 marca, w CINEMA3D pokazy przedpremierowe wielkich, długo oczekiwanych hitów. Pierwszy z nich to „Kung Fu Panda 3” – animowany film o nowych przygodach pandy Po, mistrza wschodnich sztuk walki. Dwie wcześniejsze części serii okazały się wielkim przebojem kinowym, trzecia zapowiada się równie ciekawie.

Drugim hitem proponowanym przez kino jest wielki pojedynek superbohaterów „Batman V Superman”. Rozgrywka bohaterów to jedno, a nowy wróg, który stawia ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, to drugie.

Bilety na wszystkie wydarzenia i seanse dostępne są w kasach kin i na www.cinema3d.pl

/art. promocyjny/

Poprzedni artykułZnamy harmonogram Rajdu Świdnickiego Krause!
Następny artykułMalarstwo na wieży