Strona główna Bez kategorii Zagłosuj na blog roku ze Świdnicy!

Zagłosuj na blog roku ze Świdnicy!

3

Ostatnie godziny zostały na oddanie głosu w konkursie na blog roku. W kategorii pasje i twórczość ogromne szanse na tytuł ma świdniczanka. Agnieszka Pohl jest autorką „Obsesyjnej Biblioteczki”, w której dzieli się z czytelnikami swoją miłością do książek. Głosowanie zakończy się 1 marca w południe.

apohl

Konkurs organizuje Gala Twórców 2015. Tytuł „Blog Roku” zostanie przyznany w sześciu kategoriach: kulinaria, pasje i twórczość, podróże, publicystyka, specjalistyczne i styl życia. W pierwszej części o sukcesie decyduje liczba głosów, w drugiej – ocena jury, w którym są m.in. Patryk Vega, Mela Koteluk, Tomasz Raczek i Dorota Wellman.

Obsesyjna Biblioteczka jest w stawce jedynym blogiem książkowym i w tej chwili na 320 zgłoszonych blogów zajmuje 28 miejsce. Niewiele brakuje do tego, by świdniczanka znalazła się w III etapie konkursu!

By zagłosować na Obsesyjną Biblioteczkę, należy wysłać sms o treści B11194 na numer 7124. Zachęcamy!

Koszt SMS-a 1,23 zł (z VAT) – Środki uzyskane przez organizatora z głosowania SMS zostaną przekazane Fundacji Dziecięca Fantazja, której celem jest spełnianie marzeń dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi.

***

OBSESYJNA BIBLIOTECZKA I BLOG

Pomysł na Obsesyjną Biblioteczkę zrodził się zupełnie przypadkiem, ale jest odpowiedzią na czasy, w których Internet zawładnął ludzkością. To szalenie istotny kanał informacji, ale też dobre medium do zarażania własną pasją. Obsesyjna Biblioteczka (obsesyjnabiblioteczka.pl/) to tylko jedno z takich miejsc, jednak to właśnie na blogu (obsesyjnablioteczka.pl/blog) mam kontakt z czytelnikami, wyrażam swoje zdanie, polecam,odradzam, dzielę się swoimi czytelniczymi preferencjami, dyskutuję, tworzę i wymyślam. Dbam o wygląd i treść bloga, ale odcinam się od niezrozumiałego, naukowego języka w świecie literatury. Tworzę dla każdego, nie tylko dla wybitnych. Zapraszam wszystkich bez wyjątku! – pisze Agnieszka Pohl.

Poprzedni artykułNowe życie opustoszałej kamienicy?
Następny artykułEbueee Ehee i Perlaże w wielkim finale JALPH