Strona główna Sport Piłka nożna Lechiści czwartą przeszkodą na drodze Polonii-Stali

Lechiści czwartą przeszkodą na drodze Polonii-Stali

0

Ligowi rywale – piłkarze Lechii Dzierżoniów będą czwartym sparingpartnerem ekipy Polonii-Stali Świdnica w okresie przygotowawczym. Spotkanie początkowo miało zostać rozegrane w Dzierżoniowie, ale ostatecznie do pojedynku dojdzie w sobotę, 13 lutego w Świdnicy.

 028

Po zwycięstwach z FC Academy Wrocław (Centralna Liga Juniorów) i czwartoligowymi zespołami Sokoła Wielka Lipa i Orła Ząbkowice Śląskie teraz czas na starcie z Lechią Dzierżoniów. Podopieczni Zbigniewa Soczewskiego plasują się obecnie na czwartej lokacie w rozgrywkach III ligi dolnośląsko-lubuskiej, a zimą rozegrali już cztery gry kontrolne. Lechia w dotychczasowych sparingach zremisowała 2:2 z Sokołem Wielka Lipa, przegrała 1:4 z Lechią Tomaszów Mazowiecki, pokonała 6:0 AKS Strzegom i uległa 1:2 GKS-owi Kobierzyce. Po raz ostatni Polonia-Stal spotkała się z Lechią w październiku 2015 roku. W rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 dzierżoniowianie wygrali na własnym terenie 3:1.

Sobotnie (13.02) spotkanie rozegrane zostanie na sztucznej murawie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, początek zmagań o 13.00.

Poprzedni artykułNeptun organizatorem dolnośląskiej ligi pływackiej
Następny artykułŚwidnica w TOP 7 polskich miast