Strona główna Bez kategorii Ostatnie dni na głosowanie!

Ostatnie dni na głosowanie!

1

Przypominamy – do 15 lutego można oddać głos na świdniczanina, który został nominowany do tytułu „Niezwyczajni”. W Świdnicy cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością. Dał się poznać jako znakomity pedagog, organizator i przewodnik dla najmłodszych świdniczan. Prowadzona przez niego 23 Gromada Zuchowa „Leśne duszki” zdobyła tytuł najlepszej w Polsce. Harcmistrz Michał Działowski ma szansę na tytuł „Niezwyczajnego”.

Michał działowski 3

Związek Harcerstwa już po raz piąty zorganizował plebiscyt instruktorów „Niezwyczajni”. Tym razem wyróżnione zostaną osoby, które nie tylko wolontariacko pracują z zuchami i harcerzami, ale także przygotowują kolejne kadry dla polskiego harcerstwa. Michał Działowski został nominowany w kategorii  „Wspieranie metodyczne drużynowych z poziomu hufca”.  – Łączy rolę drużynowego 23 Świdnickiej Gromady Zuchowej „Leśne duszki” z funkcją członka komendy hufca, który w zakresie swoich działań ma rzecznictwo spraw drużynowych zuchowych i koordynowanie przedsięwzięć tego pionu metodycznego w hufcu. Wdrożył w hufcu swój autorski projekt stażu dla osób, które w przyszłości chciałyby prowadzić własne gromady. Umiejętnie i samodzielnie promuje działania pionu zuchowego w mediach lokalnych – czytamy w rekomendacji.

ODDAJ GŁOS NA MICHAŁA DZIAŁOWSKIEGO TUTAJ! KLIKNIJ!

Głosowanie potrwa do 15 lutego, a laureaci zostaną ogłoszeni podczas gali z okazji Dnia Myśli Braterskiej, która odbędzie się 27 lutego 2016 r.

W poprzednich edycjach tytuły Niezwyczajnych zdobyły świdniczanki – w 2014 roku hm. Julia Zapart i w 2015 phm. Ola Karwala.

Poprzedni artykułZłomiarze bezmyślnie zaśmiecali pobocze
Następny artykułMinerały i muzyka w Galerii Świdnickiej [FOTO/VIDEO]