Strona główna Bez kategorii Encyklopedia Świdnicy. Ruszyły zapisy

Encyklopedia Świdnicy. Ruszyły zapisy

0

Urząd Miejskie w Świdnicy i Miejska Biblioteka Publiczna  zapraszają wszystkich zainteresowanych dziejami  miasta do zapisywania się na listę subskrypcyjną II części Encyklopedii Świdnicy. To  projekt, który zakłada stworzenie kompleksowej publikacji o dziejach Świdnicy, wybitnych świdniczanach, ważnych datach w historii miasta i wszystkim, co nierozłącznie wiąże się ze Świdnicą. W ramach pierwszej części encyklopedii miłośnicy wiedzy o  mieście mieli możliwość skompletowania dwunastu zestawów artykułów.

encyklopedia_zdjęcie segregatora

Osoby, które wpiszą się na listę subskrypcyjną, będą mogły co kilka miesięcy, nieodpłatnie odbierać kolejne karty encyklopedii. Pierwszy komplet II części publikacji – segregator, strony przekładkowe oraz pięć pierwszych artykułów, będzie można odbierać już od 15 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Na listę subskrypcyjną Encyklopedii Świdnicy można zapisywać się osobiście, w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Franciszkańskiej 18, w czytelni naukowej (I piętro pok. 202, tel. 74 640 09 37) w godzinach pracy: poniedziałek, wtorek, środa, piątek od 9.00 do 18.00, czwartek od 10.00 do 16.00, sobota od 9.00 do 14.00. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska oraz złożenie własnoręcznego podpisu. Jedna osoba może subskrybować jeden egzemplarz encyklopedii. W uzasadnionych przypadkach, istnieje możliwość subskrypcji większej liczby egzemplarzy encyklopedii – prośby z uzasadnieniem, złożone na piśmie w Miejskiej Bibliotece Publicznej, będą rozpatrywane przez zespół redakcyjny. Liczba egzemplarzy jest ograniczona – na listę subskrybentów zapisanych zostanie pierwszych 700 osób.

/UM w Świdnicy/

Poprzedni artykułŚledztwo w sprawie zabójstwa przedłużone
Następny artykułZawalił się murek