Strona główna Sport Inne Znamy najlepszych sportowców gminy Żarów

Znamy najlepszych sportowców gminy Żarów

0

Są utalentowani i pełni samozaparcia. Ich największą pasją jest sport i to w tej dyscyplinie odnoszą znaczące sukcesy. Swoją postawą udowadniają, że dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy można dojść do pełni sukcesu. Najlepsi zawodnicy, trenerzy i działacze sportowi podczas spotkania noworocznego w piątek, 22 stycznia zostali nagrodzeni i otrzymali odznaczenia „Sportowych Indywidualności gminy Żarów”.

zarow1

Za wybitne osiągnięcia sportowe burmistrz Leszek Michalak uhonorował w tym roku Pawła Fajdka w kategorii zawodowiec, Paulinę Kądziołka w kategorii zawodnik amator senior, Oliwera Hanca w kategorii zawodnik amator junior oraz Ewelinę Blusiewicz w kategorii trener. Nagrodę specjalną „Zasłużony dla żarowskiego sportu” otrzymali Jolanta Kumor i Jacek Kaletowski.Efekty Waszej pracy przynoszą radość mieszkańcom naszej gminy, ale również budzą nadzieję i inspirują młodych sportowców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem sportu. Doceniamy Wasz talent, ciężką pracę, odwagę i wolę dobrego współzawodnictwa. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych wspaniałych wyników – gratulowali laureatom burmistrz Leszek Michalak, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny, Artur Adamek dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu i Kazimierz Bordulak przewodniczący Rady Sportu.

zarow4

Była to już trzecia edycja sportowego konkursu na „Sportowe Indywidualności gminy Żarów”. W tym roku, oprócz nagród i odznaczeń burmistrz Leszek Michalak podziękował również tym sportowcom, których zasługi są równie duże, a decyzją przedstawicieli kapituły plebiscytu nie otrzymali tytułu najlepszych sportowców. Podziękowania trafiły do Martyny Janaszek zawodniczki judo, Adriana Oleksiuka i Zuzanny Oleksiuk, reprezentantów judo oraz Aleksandry Buchowskiej, zawodniczki piłki ręcznej. W tym roku burmistrz Leszek Michalak za wybitne osiągnięcia sportowe nagrodził także studentów z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Dwa tytuły honorowe przyznał również Artur Adamek, dyrektor żarowskiego Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Pierwszy z nich powędrował do firmy Daicel Safety Systems Europa za wspieranie imprez i przedsięwzięć organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu. Nagrodę w imieniu firmy odbierała Dominika Ciara. Drugi honorowy tytuł otrzymali Andrzej Borowski i Robert Kowalczyk, którzy wspierają finansowo klub UKS PCO Volley Żarów.

/UM Żarów/

Poprzedni artykułKomplet zwycięstw Dekorii w rundzie zasadniczej
Następny artykułKto podpalił drzewo?