Strona główna Sport Siatkówka Komplet zwycięstw Dekorii w rundzie zasadniczej

Komplet zwycięstw Dekorii w rundzie zasadniczej

0
Fantastyczne miesiące mają za sobą siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica rywalizujący w dolnośląskiej lidze kadetów. Podopieczni Piotra Goduli pokonali w ostatnim meczu rundy zasadniczej 3:2 Spartakusa Jawor i zakończyli tą część sezonu z kompletem szesnastu zwycięstw!
dekoria
Runda zasadnicza zakończona na pierwszym miejscu! W sobotę pokonaliśmy na wyjeździe Spartakusa Jawor 3:2. Rywale na swoim terenie pokazali lwi pazur, ale to my schodziliśmy po meczu z parkietu jako zwycięzcy. Moja drużyna pokazała, duży charakter i determinację oraz wolę zwycięstwa. Za to dziękuję moim chłopakom, bo mecz był trudny i dopiero czwarty oraz piąty set pokazał naszą wyraźna dominację. Dziękujemy naszym wiernym fankom, które przyjechały do Jawora nas dopingować. Za miesiąc czeka nas bój o mistrzostwo z Gwardią Wrocław i KS-em Milic. Obiecujemy walkę do ostatniej piłki – mówi Piotr Godula, trener naszej drużyny.
Spartakus Jawor – Dekoria Świdnica 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 15:25, 8:15)
Dekoria: Filip Slatan (14 pkt.), Grzegorz Radziwiłko (10 pkt.), Michał Jagiełło (16 pkt.), Jakub Popławski (15 pkt.), Jakub Borowy (7 pkt.), Damian Dzimira (3 pkt.), Kacper Kaniowski, Szymon Brzozowski, Rafał Bernat
Poprzedni artykułDlaczego zmarł 2-miesięczny chłopiec?
Następny artykułZnamy najlepszych sportowców gminy Żarów