Strona główna Sport Siatkówka Komplet zwycięstw Dekorii w rundzie zasadniczej

Komplet zwycięstw Dekorii w rundzie zasadniczej

0
Fantastyczne miesiące mają za sobą siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica rywalizujący w dolnośląskiej lidze kadetów. Podopieczni Piotra Goduli pokonali w ostatnim meczu rundy zasadniczej 3:2 Spartakusa Jawor i zakończyli tą część sezonu z kompletem szesnastu zwycięstw!
dekoria
Runda zasadnicza zakończona na pierwszym miejscu! W sobotę pokonaliśmy na wyjeździe Spartakusa Jawor 3:2. Rywale na swoim terenie pokazali lwi pazur, ale to my schodziliśmy po meczu z parkietu jako zwycięzcy. Moja drużyna pokazała, duży charakter i determinację oraz wolę zwycięstwa. Za to dziękuję moim chłopakom, bo mecz był trudny i dopiero czwarty oraz piąty set pokazał naszą wyraźna dominację. Dziękujemy naszym wiernym fankom, które przyjechały do Jawora nas dopingować. Za miesiąc czeka nas bój o mistrzostwo z Gwardią Wrocław i KS-em Milic. Obiecujemy walkę do ostatniej piłki – mówi Piotr Godula, trener naszej drużyny.
Spartakus Jawor – Dekoria Świdnica 2:3 (22:25, 25:20, 25:22, 15:25, 8:15)
Dekoria: Filip Slatan (14 pkt.), Grzegorz Radziwiłko (10 pkt.), Michał Jagiełło (16 pkt.), Jakub Popławski (15 pkt.), Jakub Borowy (7 pkt.), Damian Dzimira (3 pkt.), Kacper Kaniowski, Szymon Brzozowski, Rafał Bernat