Dwa zadbane psy najprawdopodobniej uciekły właścicielom i błąkały się po ulicach Świdnicy. czekają na właścicieli w przychodni weterynaryjnej w Strzegomiu.
Wczoraj, 13 stycznia z ulicy Łukasińskiego do Zmorskiego przybłąkał się ten oto pies. Jest młodym samcem, wiek ok. 1-2 lata. Jest wykastrowany. Na szyi ma półkolczatkę. Grzeczny i ufny. Może ktoś go szuka lub rozpoznaje. Obecnie przebywa w Przychodni Weterynaryjnej lek.wet. Małgorzaty Siekaniec w Strzegomiu. Kontakt 748550297 lub 509 379 664.
Ten sympatyczny piesek błąkał się wczoraj w godzinach popołudniowych w okolicy zakładu PAFAL w Świdnicy. Może ktoś go szuka lub rozpoznaje. Na szyi ma brązową obrożę typu dławik. Biegał razem ze smyczą. Obecnie przebywa w Strzegomiu w Przychodni Weterynaryjnej lek.wet. Małgorzaty Siekaniec. Kontakt 748550297 lub 509379664






![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)


