Strona główna Bez kategorii Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

 Ten weekend definitywnie zamyka czas świąt i przedłużonych urlopów, warto więc nacieszyć się ostatnimi dniami laby. A cieszyć można się przy dobrej herbacie i lekturze.

magazyn weekendowy

Cotygodniowy Magazyn Swidnica24.pl tym razem nieco historyczny, choć oczywiście ie brakuje komentarza do najnowszych wydarzeń. Beata Norbert w swoim Piękniejszym świecie przypomina, ze czas pomyśleć o babciach i dziadkach, który już niebawem będą mieli swoje święto. Autorka przy tej okazji analizuje, co po swoich protoplastach dostała w spadku i czy ten spadek pomaga jej przetrwać najnowsze wydarzenia.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch doskonale wie, jak nawet w najtrudniejszych czasach zachować pogodę ducha. Kluczem do sukcesu jest dobra kuchnia! W najnowszym odcinku „Czarów Penelopy” danie zimowe, sycące – takie na prawdziwy, porządny obiad. Jak przygotować roladę? O tym w dziale Kuchnia.

W kąciku miłośników literatury polecamy „Biografie odtajnione” – niezwykły zbiór historii pisarzy złamanych przez komunistyczny reżim. Rzecz jakże aktualna przy każdym reżimie…

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułCzyj to psiak?
Następny artykułŚwidnicki MOPS skontrolowany