Strona główna Sport Piłka nożna Polonia-Stal rusza z graniem 12 marca

Polonia-Stal rusza z graniem 12 marca

0

Nie 5 marca, a tydzień później rozegrają swój pierwszy ligowy mecz w 2016 roku piłkarze pierwszej drużyny Polonii-Stali Świdnica. 12 marca zagramy na własnym terenie ze Ślęzą Wrocław. Zaległy wyjazdowy pojedynek z Budowlanymi Lubsko odbędzie się 3 maja.

 004

Plan wiosny:

20. kolejka (12-13 marca):
KP Brzeg Dolny – Budowlani Lubsko
Polonia-Stal Świdnica – Ślęza Wrocław     
Stilon Gorzów Wielkopolski – Miedź II Legnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – KS Polkowice
Formacja Port 2000 Mostki – Śląsk II Wrocław
Foto-Higiena Gać – Ilanka Rzepin
Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych
Piast Karnin – Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra – Zagłębie II Lubin

21. kolejka (19-20 marca):
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra – KP Brzeg Dolny
Zagłębie II Lubin – Piast Karnin
Piast Żmigród – Lechia Dzierżoniów
Górnik Wałbrzych – Foto-Higiena Gać
Ilanka Rzepin – Formacja Port 2000 Mostki
KS Polkowice – Stilon Gorzów Wielkopolski
Miedź II Legnica – Polonia-Stal Świdnica     
Ślęza Wrocław – Budowlani Lubsko

22. kolejka (26 marca):
Ślęza Wrocław – KP Brzeg Dolny
Budowlani Lubsko – Miedź II Legnica
Polonia-Stal Świdnica – KS Polkowice     
Stilon Gorzów Wielkopolski – Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ilanka Rzepin
Formacja Port 2000 Mostki – Górnik Wałbrzych
Foto-Higiena Gać – Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów – Zagłębie II Lubin
Piast Karnin – Karkonosze Jelenia Góra

23. kolejka (2-3 kwietnia):
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Górnik Wałbrzych
Piast Karnin- KP Brzeg Dolny
Karkonosze Jelenia Góra – Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród – Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin – Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica     
KS Polkowice – Budowlani Lubsko
Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław

24. kolejka (9-10 kwietnia):
KP Brzeg Dolny – Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław – KS Polkowice
Budowlani Lubsko – Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Ilanka Rzepin     
Stilon Gorzów Wielkopolski – Górnik Wałbrzych
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki – Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać – Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów – Piast Karnin

25. kolejka (16-17 kwietnia):
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów – KP Brzeg Dolny
Piast Karnin – Foto-Higiena Gać
Karkonosze Jelenia Góra – Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród – Stilon Gorzów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica     
Ilanka Rzepin – Budowlani Lubsko
Śląsk II Wrocław – Ślęza Wrocław
KS Polkowice – Miedź II Legnica

26. kolejka (23-24 kwietnia):
KP Brzeg Dolny – KS Polkowice
Miedź II Legnica – Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław – Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko – Górnik Wałbrzych
Polonia-Stal Świdnica – Piast Żmigród     
Stilon Gorzów Wielkopolski – Zagłębie II Lubin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Karkonosze Jelenia Góra
Formacja Port 2000 Mostki – Piast Karnin
Foto-Higiena Gać – Lechia Dzierżoniów

27. kolejka (27 kwietnia):
Foto-Higiena Gać – KP Brzeg Dolny
Lechia Dzierżoniów – Formacja Port 2000 Mostki
Piast Karnin – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karkonosze Jelenia Góra – Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin – Polonia-Stal Świdnica     
Piast Żmigród – Budowlani Lubsko
Górnik Wałbrzych – Ślęza Wrocław
Ilanka Rzepin – Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław – KS Polkowice

28. kolejka (30 kwietnia):
KP Brzeg Dolny – Śląsk II Wrocław
KS Polkowice – Ilanka Rzepin
Miedź II Legnica – Górnik Wałbrzych
Ślęza Wrocław – Piast Żmigród
Budowlani Lubsko – Zagłębie II Lubin
Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski – Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki – Foto-Higiena Gać

29. kolejka (7-8 maja):
Ślęza Wrocław – Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000 Mostki – KP Brzeg Dolny
Foto-Higiena Gać – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Lechia Dzierżoniów – Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin – Polonia-Stal Świdnica     
Karkonosze Jelenia Góra – Budowlani Lubsko
Piast Żmigród – Miedź II Legnica
Górnik Wałbrzych – KS Polkowice
Ilanka Rzepin – Śląsk II Wrocław

30. kolejka (14-15 maja):
KP Brzeg Dolny – Ilanka Rzepin
Śląsk II Wrocław – Górnik Wałbrzych
KS Polkowice – Piast Żmigród
Miedź II Legnica – Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław – Karkonosze Jelenia Góra
Budowlani Lubsko – Piast Karnin
Polonia-Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów     
Stilon Gorzów Wielkopolski – Foto-Higiena Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Formacja Port 2000 Mostki

31. kolejka (21-22 maja):
Ślęza Wrocław – Piast Karnin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki – Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica     
Lechia Dzierżoniów – Budowlani Lubsko
Karkonosze Jelenia Góra – Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin – KS Polkowice
Piast Żmigród – Śląsk II Wrocław
Górnik Wałbrzych – Ilanka Rzepin

32. kolejka (26 maja):
KP Brzeg Dolny – Górnik Wałbrzych
Ilanka Rzepin – Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław – Zagłębie II Lubin
KS Polkowice – Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica – Piast Karnin
Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów
Budowlani Lubsko – Foto-Higiena Gać
Polonia-Stal Świdnica – Formacja Port 2000 Mostki     
Stilon Gorzów Wielkopolski – Bystrzyca Kąty Wrocławskie

33. kolejka (29 maja):
Ślęza Wrocław – Foto-Higiena Gać
Stilon Gorzów Wielkopolski – KP Brzeg Dolny
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Polonia-Stal Świdnica     
Formacja Port 2000 Mostki – Budowlani Lubsko
Lechia Dzierżoniów – Miedź II Legnica
Piast Karnin – KS Polkowice
Karkonosze Jelenia Góra – Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin – Ilanka Rzepin
Piast Żmigród – Górnik Wałbrzych

34. kolejka (5 czerwca):
Formacja Port 2000 Mostki – Ślęza Wrocław
KP Brzeg Dolny – Piast Żmigród
Górnik Wałbrzych – Zagłębie II Lubin
Ilanka Rzepin – Karkonosze Jelenia Góra
Śląsk II Wrocław – Piast Karnin
KS Polkowice – Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica – Foto-Higiena Gać
Budowlani Lubsko – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica – Stilon Gorzów Wielkopolski    

Mecze zaległe (3 maja):
Budowlani Lubsko – Polonia-Stal Świdnica
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych