Strona główna Sport Piłka nożna Osiedle i Przyjaciele mistrzami pierwszej rundy

Osiedle i Przyjaciele mistrzami pierwszej rundy

0

Pierwszą rundę rozgrywek Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej na fotelu lidera zakończyła ekipa Osiedla i Przyjaciół, która wygrała wszystkie sześć spotkań i zasłużenie prowadzi w ligowej tabeli.

jalph

W ostatniej kolejce Osiedle wysoko ograło Ebueee choć do przerwy prowadziło tylko 2:0. Nadal bez punktu pozostają Znajomi Fryzjera, którzy przegrali kolejny mecz, tym razem z nowickim Venus. Perlaże długo męczyli się z Gimnazjum Junior, by ostatecznie wygrać jednym golem. W klasyfikacji strzelców nadal prowadzi Marcin Stolarz, który dołożył kolejne cztery trafienia i ma już ich 18 na swoim koncie.

Wyniki 7. kolejki

Znajomi i Przyjaciele – Venus Nowice 3:6 (3:4)
Znajomi: Jagieła, B. Kwiatek, R. Kwiatek,
Venus: D. Pieniążek (2), M. Pieniążek (2), Charytanowicz, Zdanowicz

W pierwszej drużyna Venus odskoczyła na 4:1. Znajomi zdołali jeszcze doskoczyć na 4:3. Po zmianie stron mecz był zaciętym ale strzelał już tylko nowiczanie wygrywając 6:3.

Osiedle i Przyjaciele – Ebueee Ehee 8:1 (2:0)
Osiedle: Sowa (3), Borowy (2), Tymcik (2), Adamowicz,
Ebueee: Jędras

Po pierwszej w miarę wyrównanej połowie Osiedle wyszło na prowadzenie 2:0 i wydawało się, że druga połowa będzie nadal zaciętym widowiskiem. Niestety z Ebueee uszło powietrze, co skrzętnie wykorzystał lider i strzelał kolejne gole.

Perlaże – Gimnazjum Junior 8:7 (2:3)
Perlaże: Bucki (4), Gałka (3), Kusio
Gimnazjum: Stolarz (4), Kluska, Pitura, Więcław

W tym meczu spotkało się dwóch najlepszych strzelców, lider Marcin Stolarz i drugi w klasyfikacji Bartek Bucki. Obaj zdobyli po cztery gole, ale to Bartek z drużyną cieszył się z kolejnego zwycięstwa. Do przerwy prowadziło Gimnazjum jedną bramką jednak w drugiej połowie młodzi zawodnicy stracili kilka „głupich” goli i po raz kolejny przegrali jednym trafieniem.