Strona główna Bez kategorii Komu 1% podatku? Wesprzyj Katarzynę Cieśluk!

Komu 1% podatku? Wesprzyj Katarzynę Cieśluk!

0

Termin złożenia zeznania podatkowego za 2015 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Nie wymaga to żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą niedzielę. Dane organizacji lub osoby wraz ze zdjęciem i opisem  proszę przesyłać na adres [email protected]

Katarzyna Cieśluk

1% podatku dla Katarzyny Cieśluk
Zawsze dawałam sobie w życiu radę, miałam wspaniałą pracę którą kochałam, pracowałam z cudownymi szefami i ekipą z którą byliśmy bardzo zgrani. Kiedy z dnia na dzień, później z tygodnia na tydzień moja prawa noga stawała się coraz słabsza, miałam problem z chodzeniem, wchodzeniem po schodach czy prowadzeniem auta, zaczęłam odwiedzać lekarzy o różnych specjalnościach, robiłam wszystkie badania które zalecili ale wszystkie wyniki okazywały się bardzo dobre np. tk kręgosłupa oraz prześwietlenie, usg nerek, leczona byłam nawet przez neurologa na rwę kulszową i korzonki.
Pamiętam ten poranek jakby to było wczoraj.14 lipca 2009 roku wstałam rano i poczułam że nogę mam całkiem bezwładną, na pogotowiu lekarz w pierwszej kolejności zrobił mi prześwietlenie kręgosłupa a już wiedział wszystko co tak naprawdę mi dolega. Niestety ten dzień odebrał mi sprawność, szczęście, radość życia i samodzielność. Usłyszałam od lekarza rozpoznanie i wyrok, guz rdzenia kręgowego na odcinku piersiowym TH3-TH4, żadnego chodzenia i wstawania ponieważ moje życie jest zagrożone. Tego samego dnia zawieźli mnie do szpitala w Bytomiu na oddział neurochirurgii w tym samym dniu już miałam operację za dwa dni drugą i niestety po usunięciu guza, który był tak duży, prawie na całej grubości uszkodził rdzeń kręgowy w konsekwencji paraliż od pasa w dół.

Wskutek uszkodzenia rdzenia kręgowego pojawiły się dodatkowe dolegliwości które mnie męczyły tj. zespół SUDECKA czyli zespół bólowy nóg, dystrofia skóry, dodatkowe rany odleżynowe a w 2012 roku w Piekarach Śląskich przeszłam już piątą, ale najbardziej poważną operację ropnia odleżynowego w stawie biodrowym i usunięcia martwicy kości udowej i biodrowej w konsekwencji wcale mnie mam lewego stawu biodrowego i nogę ma krótszą o 10 cm.

W trakcie pobytu udało mi się załatwić i z pomocą ordynatora tego oddziału dwie dodatkowe terapie, autoszczepionkę z Krakowa oraz terapię podania komórek macierzystych by powstrzymać w końcu chorobę biodra i w końcu sama mówiąc chorobie do widzenia i nigdy więcej do mnie nie wracaj i daj mi w końcu żyć. Cały czas byłam pacjentką hospicjum “Miłosierdzia Bożego” w Gliwicach, gdzie wspaniali lekarze bardzo mi pomogli i nadal pomagają zwalczyć ból nóg.
Wygrałam walkę o życie oraz za zagojenie ran odleżynowych i zaczęłam bitwę o odzyskanie sprawności i w ciągu dwóch lat poczyniłam ogromne postępy, dzięki ciągłej i systematycznej rehabilitacji, ciężkiej pracy, bólu, czasami łez, udało mi się wiele osiągnąć i pokonać własne słabości ale jeszcze przy ogromnej siły wewnętrznej, której na szczęście mi jej nie brakuje.
Moja determinacja i chęci to jedno, jednak osiągnięcie dotychczasowych efektów nie było by to możliwe bez ludzi dobrej woli którzy mi pomogli, co za tym idzie środków przekazanych na moje subkonto za co jestem wdzięczna i serdecznie dziękuję ale i tym razem proszę Państwa o pomoc, koszt 1 godziny rehabilitacji metodą PNF to 80 zł., a wózek który mi służy ma już sześc lat i jest już trochę za ciasny siedząc na nim od rana do wieczora a koszt nowego wózka to min. 10 tys. zł.
Wiem, że czeka mnie jeszcze długa droga, by utrzymać tą sprawność i samodzielność w miarę możliwości, wierzę jednak, że jestem zmotywowaną do działania i z Państwa pomocą uda się zrealizować ten cel.
Bardzo proszę Państwa o 1% waszego podatku lub darowizny na moje subkonto, każdą nawet najmniejszą wpłatę można sobie odliczyć w rozliczeniu rocznym z Urzędem Skarbowym, żadna złotówka nie zostanie zmarnowana przeze mnie, bo dla jest bardzo cenna, wpłaty można również dokonywać poprzez PayU, który znajduje się na moim subkoncie oraz bezpieczny program do rozliczenia pit-u., pomożecie mi Państwo by pokazywać i udowadniać sobie a także innym że niemożliwe jest możliwe.
FUNDACJA AVALON
KRS 0000270809 z dopiskiem Katarzyna Cieśluk 1004
NR KONTA: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
Poprzedni artykułTo był bal! Studniówka świdnickiego III LO [FOTO]
Następny artykułJALPH: Venus wciąż walczy