Strona główna Bez kategorii Alosza Awdiejew z koncertem w Świdnicy

Alosza Awdiejew z koncertem w Świdnicy [KONKURS]

0

Wyjątkowy artysta estradowy, człowiek – orkiestra, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od lat związany z kabaretem „Piwnica pod Baranami”, nagrywa płyty oraz programy telewizyjne i radiowe. Rosjanin z polskim obywatelstwem – Alosza Awdiejew wystąpi na scenie Teatru Miejskiego w Świdnicy.

fźródło: ww.aloszaawdiejew.pl

Artysta wystąpi w trio z Kazimierzem Adamczykiem (kontrabas) i Markiem Piątkiem (gitara). W takim składzie muzycy grają od blisko 30 lat i mają na swoim koncie liczne koncerty w kraju i za granicą. Alosza Awdiejew może się pochwalić wieloma nagrodami publiczności. Jednym z ostatnich wyróżnień jest I miejsce w plebiscycie „Forbes” – Profesjonaliści 2013.

Muzyczne trio odwiedzi nasze miasto 28 lutego br. Bilety w cenie 55zł można nabyć w Informacji Turystycznej.

KONKURS:

Redakcja Swidnica24.pl ma dla Państwa 2 podwójne wejściówki na koncert. Alosza Awdiejew to także ceniony publicysta – jest autorem wielu tekstów literackich, poetyckich oraz felietonów. Te ostatnie regularnie od lat pisze do jednego z polskich czasopism. O jakim tytule mowa? Odpowiedzi należy wysyłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Alosza”, zaś w treści swoje imię, nazwisko i nr telefonu. Mail z poprawna odpowiedzią nadesłany do nas jako 7. i 13. w kolejności wygrywa. Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia br. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej telefonicznie.

Alosza Awdiejew

Poprzedni artykuł1% dla organizacji pozarządowych [LISTA]
Następny artykułFinał wielkiego kolędowania [Galeria zdjęć]