Strona główna Bez kategorii Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Dajemy się manipulować. I to z jaką radością! W szał świątecznych przygotowań znakomicie wpisują się filmowcy (do ubiegłego roku twórcy Tolkienowskiej sagi, teraz – Disney i Gwiezdne Wojny), mali i duzi sprzedawcy wszystkiego, mali i duzi bankowcy z super kredytami „na święta”… Jak to wszystko ogarnąć? A może po prostu przysiąść między jeszcze nieubraną choinką a odkurzaczem i poczytać? 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcie Beata Norbert

Ekspertem od przedświątecznego szału z całą pewnością jest Beata Norbert, która właśnie teraz przeżywa apogeum wysyłania zamówionych paczuszek z pachnącymi ozdobami, serwetkami, poduszkami, aniołami. Gdzieś koło pierwszej w nocy zdołała zatrzymać się przy klawiaturze i w tym pędzie jak zwykle z wielką wnikliwością, sympatią dla ludzi i swadą opisać, co w tym przedświątecznym amoku jest tak naprawdę najważniejsze. Zapraszam do najnowszego odcinka cyklu  „Piękniejszy świat Beaty”!

Co Darth Vader robi na rękawiczkach czy ręczniku? O marketingowym szaleństwie, które bez litości trywializuje i splata bohaterów Gwiezdnych Wojen ze świętym Mikołajem i „Last Christmas” pisze  Stanisław Abramik. Czy można przed komercjalizacją wszystkiego uciec? O tym w felietonie „Dawno temu, w odległej galaktyce”.

Na pocieszenie zawsze można zajrzeć do kuchni Penelopy, która przygotowuje potrawy proste i pyszne. Nawet w największym przedświątecznym zamieszaniu można znaleźć chwilę na zrobienie andrucików, które ukoją zszarpane nerwy. Szczegóły w kolejnym odcinku „Czarów Penelopy”.

Zachęcam do lektury, życząc udanego weekendu. Magazyn znajdą Państwo na stronie głównej Swidnica24.pl.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Trzymajmy się razem
Następny artykuł150 bombek, 14 świdnickich szopek [FOTO]