Strona główna Bez kategorii Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

Weekendowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Choć pogoda nas rozpieszcza i mimo grudnia jest wyjątkowo ciepło, autorzy sobotniego Magazynu Swidnica24.pl na wyścigi starają się rozgrzać czytelników. Rosołem, futrem, przywodzącymi na myśl gorące Bizancjum ornamentami i dobrym thrillerem.

magazyn weekendowy

Zapraszamy do kuchni Penelopy, w której jak zawsze tradycja miesza się autorskimi rozwiązaniami. Tym razem czarodziejka serwuje rosół z wciąż zbyt mało popularnej na polskich stołach gęsi, a do tego serwuje nietypowe kluski. Jakie? Sprawdź w najnowszym odcinku Czarów Penelopy!

Beata Norbert tymczasem na chwilę zerwała z surowością eko materiałów i sięgnęła po pełne przepychu tkaniny, dołożyła trochę korali i wyczarowała kuszące oko kalendarze. Bogata galeria zdjęć czeka w cyklu „Piękniejszy świat Beaty”.

Zapraszamy także do eksperymentów z łączeniem sztucznych futer z każdym rodzajem tkaniny, a proponuje to stylistka Anna Dynowska w „Stylowych wariacjach”. A na co „Idziemy do kina”? Kacper Poradzisz był już, widział i przekonuje, że polski dreszczowiec może być świetną rozrywką. O czym mowa? Zapraszamy do działu Kino.

Magazyn znajda Państwo w menu i na stronie głównej. Miłej lektury!

Poleca Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Bizantyjski przepych
Następny artykuł600 tancerzy na parkiecie