Strona główna Wydarzenia Świebodzice Świebodzicki jarmark od niedzieli

Świebodzicki jarmark od niedzieli

0

To już naprawdę ostatnie odliczanie. W najbliższą niedzielę, 13 grudnia, rozpoczyna się ośmiodniowy, pełen atrakcji, Jarmark Bożonarodzeniowy w Świebodzicach. Zapraszamy na uroczyste otwarcie o godz. 13:30 – zachęca Agnieszka Bielawska-Pękala z UM w Świebodzicach.

jarmark Świebodzice
Drewniane, stylowe domki czekają na Państwa od zachodniej pierzei Rynku, a w swoim wnętrzu będą już wkrótce odkrywać mnóstwo świątecznych specjałów, m. in. regionalne wyroby spożywcze, pierogi, grzane wino, itp.; piękne dekoracje i prezenty pod choinkę, świąteczne anioły i wiele innych produktów. Będą także do nabycia żywe choinki.
W niedzielę czeka mnóstwo atrakcji dla najmłodszych – będzie można np. wykonać sobie zabawne zdjęcie ze Św. Mikołajem, w programie artystycznym zaprezentują się dzieci ze szkół i przedszkoli, o godz. 15:00 potrawy dla mieszkańców będzie gotował Kuba Łukaszonek, finalista 4. edycji Masterchefa. Na koniec miasto ma dla nas jeszcze fantastyczny pokaz tańca z ogniem w wykonaniu grupy teatralnej. Jarmark będzie można odwiedzać do 20 grudnia.

jarmark Świebodzice plakat
W tym czasie kierowcy napotkają na pewne niedogodności, jeśli chodzi o komunikację w centrum miasta – nie można będzie do 20 grudnia przejechać dookoła przez Rynek (zamknięta jest pierzeja od strony księgarni). Kierowcy powinni kierować się ulicą Prusa i skręcić w lewo w ul. Młynarską, a następnie Sienkiewicza.

Poprzedni artykułŚKPR kontra dziesięciokrotny mistrz Polski
Następny artykułŚwidnica wyrusza na Antarktydę. Już dzisiaj