Strona główna Bez kategorii Świdnicki camping wśród najlepszych w Polsce

Świdnicki camping wśród najlepszych w Polsce

2

W konkursie na najlepszy camping w Polsce „Mister Camping 2015”, organizowanym przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, świdnicki camping zajął III miejsce.

camping4 zm

Ocenie konkursowej podlegał m.in. stan zagospodarowania i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu, czystość i porządek oraz jakość obsługi turystów. Uwzględniane były również opinie turystów krajowych i zagranicznych o campingu.

Laureaci konkursu są rekomendowani i promowani przez Polską Federację Campingu i Caravaningu w informatorach i na mapach campingowych wydawanych przez PFCC oraz na stronie internetowej federacji www.pfcc.eu, prowadzonej w 23 wersjach językowych, która w bieżącym roku odnotowała ponad 3,3 mln wejść. Najlepsze polskie campingi promowane są także przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę” prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

– Świdnicki camping, dzięki zaangażowaniu pracowników obiektu, świadczy wysoką jakość usług. Przypomnijmy, że tym roku odbył się w naszym mieście Europejski Zlot Caravaningu – Europa Rally 2015 oraz 8 Świdnicki Zlot Caravaningowy – to dowód na to, że Świdnica uważana jest za miłośników caravaningu za świetne miejsce do spotkań i wypoczynku. Mamy nadzieję, że dzięki kreatywności i przedsiębiorczości osób tam pracujących, w przyszłym roku również znajdziemy się wśród laureatów konkursu – mówi zastępca prezydent Szymon Chojnowski.

/UM w Świdnicy/

Poprzedni artykułSpacerował z narkotykami
Następny artykułSkubas na Biesiadzie Literackiej