Strona główna Sport Pływanie Rekin popłynął w Nowej Rudzie

Rekin popłynął w Nowej Rudzie

0

Z dobrej strony pokazali się pływacy Rekina Świebodzice podczas rozgrywanych w Nowej Rudzie Zimowych Mistrzostw Dolnośląskiego Okręgu Pływackiego. W zawodach wzięło udział 468 zawodników z 37 klubów głównie z Dolnego Śląska. Rywalizowali ze sobą pływacy z roczników 2004 i starsi.

rekin

KS Rekin Świebodzice wystawił reprezentację w składzie: 2004: Julia Chryplewicz, Maria Kutyło, Gracjan Giezek, rocznik 2003: Aleksandra Obajtek, Paweł Hyckowski, Maciej Jachym, Tymoteusz Kołaczek, Filip Woliński, Patryk Zdanowicz, rocznik 2002: Marcelina Glejzer, Zuzanna Grylewicz, Oliwia Lewicka, Alicja Maziar, Marta Proce, Hanna Zawadzka, Andrzej Damsz, Miłosz Knihnicki, Stanisław Tokarski, rocznik 2001: Jakub Suława, Wojciech Surowiecki, rocznik 2000: Martyna Borczyk, Vanessa Popiel, Amadeusz Kołaczek, Sebastian Słomiński, rocznik 1999: Jakub Ołdak, Kajetan Zdanowicz, rocznik 1995: Agnieszka Gajdowska.

Wyniki

Julia Chryplewicz
– 200 m dw – 2:42,88
– 400 m dw – 5:47,44
– 800 m dw – 11:50,01
– 50 m gr – 38,64
– 100 m gr – 1:23,80
– 200 m gr – 2:55,83

Maria Kutyło
– 50 m dw – 33,12
– 200 m dw – 2:44,04
– 50 m gr – 39,63
– 100 m gr – 1:24,22
– 200 m gr – 2:59,63
– 200 m zm – 3:03,29

Gracjan Giezek
– 50 m dw – 34,40
– 100 m dw – 1:15,30
– 200 m dw – 2:46,08
– 50 m mt – 36,04
– 200 m mt – 2:59,66
– 400 m zm – 6:14,48

Aleksandra Obajtek
– 50 m dw – 30,40
– 100 m dw – 1:05,06 – I miejsce
– 800 m dw – 10:28,83 – II miejsce
– 50 m kl – 37,25 – II miejsce
– 100 m kl – 1:21,93 – I miejsce
– 200 m kl – 2:53,94 – I miejsce
– 100 m zm – 1:13,34 – I miejsce

Paweł Hyckowski
– 50 m dw – 29,27 – III miejsce
– 400 m dw – 4:49,45 – III miejsce
– 800 m dw – 10:01,55 – III miejsce
– 50 m gr – 33,21 – I miejsce
– 100 m gr – 1:09,74 – I miejsce
– 200 m gr – 2:29,88 – II miejsce
– 100 m zm – 1:12,24

Maciej Jachym
– 50 m kl – 39,39
– 100 m kl – 1:23,81
– 200 m kl – 2:57,96 – II miejsce
– 100 m zm – 1:16,44
– 200 m zm – 2:42,98 – III miejsce
– 400 m zm – 5:43,25 – III miejsce

Tymoteusz Kołaczek
– 50 m dw – 35,47
– 50 m kl – 44,45
– 100 m kl – 1:34,31
– 200 m kl – 3:12,78

Filip Woliński
– 50 m dw – 29,75
– 50 m mt – 31,87 – II miejsce
– 100 m mt – 1:10,15 – I miejsce
– 200 m mt – 2:36,51 – I miejsce
– 400 m zm – 5:32,40 – I miejsce

Patryk Zdanowicz
– 50 m dw – 34,60
– 50 m kl – 51,04
– 100 m kl – 1:48,76
– 50 m mt – 39,79
– 100 m zm – 1:30,07

Marcelina Glejzer
– 100 m kl – 1:24,80
– 200 m kl – 3,02,82
– 50 m mt – 34,72
– 200 m zm – 2:51,14
– 400 m zm – 5:59,64

Zuzanna Grylewicz
– 50 m dw – 32,49
– 100 m dw – 1:12,90
– 50 m mt – 34,47
– 100 m mt – 1:24,21
– 400 m zm – 6,01,81

Oliwia Lewicka
– 50 m dw – 35,02
– 800 m dw – 11:44,49
– 50 m kl – 40,07
– 100 m kl – 1:27,78
– 200 m kl – 3:10,16
– 200 m zm – 3:05,66

Alicja Maziar
– 50 m dw – 32,74
– 100 m dw – 1:08,74
– 200 m dw – 2:34,84
– 800 m dw – 10:57,89
– 50 m gr – 35,91
– 100 m gr – 1:18,17
– 200 m gr – 2:48,43

Marta Proce
– 50 m dw – 33,24
– 200 m dw – 2:35,02
– 400 m dw – 5:25,87
– 800 m dw – 11:04,92
– 100 m gr – 1:16,11
– 200 m gr – 2:50,68
– 100 m mt – 1:27,28

Hanna Zawadzka
– 50 m dw – 29,85
– 100 m dw – 1:05,77
– 200 m dw – 2:23,87
– 800 m dw – 10,39,56
– 100 m gr – 1:13,76
– 200 m gr – 2:35,77

Andrzej Damsz
– 100 m dw – 1:08,63
– 50 m kl – 37,34
– 100 m kl – 1:23,41
– 200 m kl – 2:56,25

Miłosz Knihnicki
– 50 m dw – 26,80
– 100 m dw – 59,57
– 200 m dw – 2:14,11
– 50 m kl – 36,33
– 100 m kl – 1:19,55
– 100 m zm – 1:10,69

Stanisław Tokarski
– 50 m dw – 29,92
– 100 m dw – 1:06,50
– 50 m gr – 34,05
– 100 m gr – 1:15,46
– 200 m gr – 2:44,68
– 100 m zm – 1:15,60

Jakub Suława
– 100 m dw – 1:07,25
– 100 m gr – 1:17,99
– 100 m kl – 1:26,00
– 100 m zm – 1:19,48

Wojciech Surowiecki
– 50 m dw – 28,54
– 100 m dw – 1:02,31
– 200 m dw – 2:24,90
– 50 m mt – 31,63
– 100 m mt – 1:14,70

Martyna Borczyk
– 100 m gr – 1:13,98
– 200 m kl – 2:56,28
– 200 m mt – 2:40,74
– 200 m zm – 2:41,84
– 400 m zm – 5:31,80 – I miejsce

Amadeusz Kołaczek
– 50 m dw – 29,09
– 100 m dw – 1:03,36
– 50 m kl – 34,93
– 100 m kl – 1:18,62
– 200 m kl – 2:53,87
– 100 m zm – 1:10,01

Sebastian Słomiński
– 100 m dw – 57,56
– 100 m gr – 1:04,50
– 200 m mt – 2:22,77
– 100 m zm – 1:05,22
– 200 m zm – 2:20,78
– 400 m zm – 4:56,80

Jakub Ołdak
– 50 m dw – 26,13
– 100 m dw – 56,83
– 50 m gr – 30,33
– 100 m gr – 1:03,70
– 50 m mt – 29,25

Kajetan Zdanowicz
– 50 m dw – 28,29
– 50 m kl – 34,61
– 100 m kl – 1:16,67
– 50 m mt – 30,98
– 100 m zm – 1:09,93

Agnieszka Gajdowska
– 50 m dw – 27,58
– 100 m dw – 1:00,87
– 50 m mt – 31,34