Strona główna Bez kategorii Powitanie Nowego Roku pod chmurką

Powitanie Nowego Roku pod chmurką

1

Trzy miasta powiatu świdnickiego organizują sylwestrową zabawę pod chmurką. Mieszkańców 31 grudnia do rynków zapraszają Świdnica, Świebodzice i Strzegom.

fajerwerki, foto KSJ 1

Świdnica

Po raz drugi świdniczanie będą mogli wspólnie powitać Nowy Rok. Zabawa sylwestrowa na świdnickim Rynku rozpocznie się 31 grudnia o 22.00. Dla uczestników balu pod chmurką zaśpiewają Palina Lenda Cover Band, The Black i Abba Show. W przerwach nauka i pokaz salsy. Nie zabraknie wspólnego odliczania do północy, życzeń od władz miasta i na finał fajerwerków. Nie będzie natomiast loterii fantowej w zamian za oddane butelki.

Świebodzice

Świebodzice zapraszają 31 grudnia od godz. 22:30, kiedy to rozpoczną się zabawy taneczne z udziałem Tomasza Jaszewskiego, finalisty Grand Prix Polski, posiadającego międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Będzie także karaoke pod gwiazdami, muzyka na żywo i wystrzałowe konkursy z nagrodami. Punktualnie o północy noworoczne życzenia złoży wszystkim burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz. Strzelą korki od szampanów, a niebo rozświetli widowiskowy pokaz sztucznych ogni.
Imprezę poprowadzi doświadczony prezenter radiowy Jacek Czwojdziński.

Strzegom

W Strzegomiu zabawa zacznie się 31 grudnia o 22.00 i potrwa do 2.00 1 stycznia. Do tańca zagrają Ramolsi, a w programie loteria z nagrodami i fajerwerki.

Poprzedni artykułPilnie poszukiwany właściciel
Następny artykułJest promesa na lotnisko