Strona główna Sport Piłka nożna Dymkowski już nie w Polonii-Stali

Dymkowski już nie w Polonii-Stali

0

Marcin Dymkowski nie poprowadzi już trzecioligowych piłkarzy Polonii-Stali Świdnica w rundzie wiosennej sezonu 2015/2016. Umowa ze szkoleniowcem została rozwiązana za porozumieniem stron.

0000000dymkowski

34-letni Marcin Dymkowski, były piłkarz klubów polskiej ekstraklasy: Odry Wodzisław Śląski i Lecha Poznań pracował przy ulicy Śląskiej od lipca 2015 roku. Prowadzona przez niego ekipa na półmetku sezonu zameldowała się na jedenastej pozycji wywalczając sześć zwycięstw, cztery remisy i osiem porażek. Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica, powodem zakończenia współpracy są sprawy rodzinne, które nie pozwalają na kontynuację pracy w Świdnicy. Zarząd dziękuje za współpracę, zaangażowanie i życzy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej. Nazwisko następcy trenera Dymkowskiego powinniśmy poznać w trakcie najbliższych kilku dni. Start przygotowań zaplanowano na 18 stycznia, pierwszy mecz wiosny już 5 marca.

Marcin Dymkowski w rundzie wiosennej prawdopodobnie poprowadzi naszego ligowego rywala Foto-Higienę Gać. Miejsce w drużynie z gminy Oława zwolnił doświadczony Romuald Szukiełowicz, który niedawno został szkoleniowcem ekstraklasowego Śląska Wrocław. Foto-Higiena po rundzie jesiennej znajduje się za plecami biało-zielonych. Z 21 punktami zajmuje obecnie 14. lokatę.

Poprzedni artykułTanie paliwo? Nie w Świdnicy [LIST CZYTELNIKA]
Następny artykułWyjątkowy kalendarz świdnickich mam