Strona główna Sport Piłka nożna Darbor słabszy od Osiedla i Przyjaciół

Darbor słabszy od Osiedla i Przyjaciół

0

Darbor, dotychczasowy lider Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej przegrał z broniącymi tytułu mistrzowskiego zawodnikami Osiedla i Przyjaciół, spadając na czwarte miejsce w tabeli. Potknięcie liderów wykorzystali piłkarze Ebueee Ehee meldując się na szczycie ligowej hierarchii. W trzeciej serii spotkań padły w sumie 33 gole.

jalph

Wyniki:

Perlaże – Venus Nowice 6:5 (3:2)
Perlaże: Bucki (4), Gałka, Kusio
Venus: D.Pieniążek (2), M. Charytanowicz, Wirchniański, Zdanowicz

Początek spotkania należał do Perlaży i w 12. minucie było już 2:0. Drużyna Venus szybko jednak odrobiła straty, a w 23. minucie za sprawą Marcina Zdanowicza wyszła nawet na prowadzenie 4:3. Końcówka spotkania przebiegła pod dyktando zespołu z Bolesławic, rezultat na 6:5 ustalił Bartek Bucki.

Osiedle i Przyjaciele – Darbor Bolesławice 6:4 (5:3)
Osiedle: Sz. Borowy (3), Luber (2), Borodziuk – samobójcza
Darbor: P. Kloc (3), Krzykalski

Szybka zdobyta bramka przez Rafała Lubera już w pierwszych sekundach meczu ustawiła w pewnym sensie te zawody. Darbor co prawda wyrównał po strzale Przemysława Kloca, ale Osiedle szybko odpowiedziało i odskoczyło na trzy bramki. Darbor starał się zmniejszyć straty, ale brakowało precyzji, dwukrotnie w słupek trafił m.in. Mariusz Włodarski. Druga połowa wyrównana – obie drużyny strzeliły po jednym golu i kolejne punkty poszły na konto aktualnego mistrza rozgrywek.

Gimnazjum Junior – Ebueee Ehee 4:8 (1:6)
Gimnazjum: Stolarz (2), Hałabura, Więcław
Ebueee: M. Gradowicz (3), K. Jędras (2), Smaruj (2), Leletko

Ebueee szybko rozprawiło się z Gimnazjum, już do przerwy było 6:1. Gimnazjum strzeliło gola dopiero w 14. minucie, gdy rywale znajdowali się już na pięciobramkowym prowadzeniu. Po zmianie stron Gimnazjum nieco śmielej zaatakowało, czego efektem były trzy trafienia, ale tego dnia było to za mało na ekipę Ebueee Ehee.