Strona główna Bez kategorii Co grają w Cinema 3D?

Co grają w Cinema 3D? [REPERTUAR]

0

Przedświąteczny tydzień zdecydowanie zdominuje 7 część sagi Gwiezdne Wojny, która 18 grudnia ma w polskich kinach swoją premierę. Komu nie udało się dostać biletu na ten pierwszy dzień, na pewno będzie miał szansę wybrać się na któryś z wyjątkowo licznych seansów „Przebudzenia mocy”. Sprawdź, co jeszcze znalazło się repertuarze świdnickiego Cinema 3D od 18 do 24 grudnia.

Przebudzenie mocy

WYDARZENIA SPECJALNE:
PORANKI FAMILIJNE – 19.12.2015r. Start 10:00.
Cinema 3D zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Poranki Familijne czyli wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Tym razem na dużym ekranie zagoszczą takie bajki jak „Len” , „W nasturcji” oraz „Reksiowa wiosna”. Po seansie tradycyjnie czekają gry i zabawy językowe z centrum edukacyjnym SMART a dla rodzica kawa lub herbata na dobry początek dnia.
Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cienema3d.pl

PREMIERY:
GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY – Premiera 18.12.2015
USA; od 7 lat ; Sci-Fi/Akcja/Przygodowy142 min.
Siódma część znanej na całym świecie sagi. Tym razem za dzieło stworzone przez Georga Lucasa odpowiada J.J. Abrams odpowiedzialny m.in. za serial „Zagubieni” czy serię „Star Trek”. W najnowszej części Gwiezdnych Wojen nie zabraknie aktorów znanych z pierwszych części sagi z przełomu lat 70 i 80 takich jak Mark Hamill, Harrison Ford czy Carrie Fisher.
2D dubbing 11:00 14:00 17:00
3D dubbing 9:15 12:15 15:15 18:15
3D napisy 19:00 20:00 21:15 22:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KRAMPUS. DUCH ŚWIĄT
USA; od 13 lat ; Horror 98 min.
To nie będzie białe Boże Narodzenie. W tym roku przybierze kolor krwi. Dwunastoletni Max stara się przeżyć święta, które nie kojarzą mu się ze standardowymi obrazkami z telewizji. Jego święta to przepracowana, niedoceniana matka (nominowana do Oscara Toni Collette), siostra, która nie zwraca na niego uwagi, wreszcie ojciec starający się scalić rodzinę. Świątecznej atmosfery jakoś nie czuć. A to nie wszystko, bo na święta ma przyjechać rodzina. Dziwna rodzina. I tak Max traci wiarę w święta. A to poważny błąd, bo w ten sposób uruchamia lawinę zła. Zła, które nawiedzi dom i przemieni każdy świąteczny symbol w pułapkę śmierci. Mikołaj, pluszowe misie, nawet świąteczne aniołki przemienią się w monstra, a rozbita rodzina będzie musiała scalić się, by wspólnie stawić czoła złu. Co nie będzie łatwe, bo pojawi się Zły Duch Świąt – Krampus, który według wierzeń, przybywa zza światów, by w świąteczny czas ukarać niegodziwych…
14:00

DOBRY DINOZAUR 2D/3D
USA; b/o; Animowany/ Familijny/ Komedia 101 min.
Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.
2D 9:15 13:45 16:15
3D 11:30

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS cz. 2 3D
USA; od 13 lat ; Sci-Fi/Przygodowy 137 min.
Ostatnia część ekranizacji bestsellerowej trylogii autorstwa amerykańskiej pisarki Suzanne Collins. Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i nieobliczalny Peeta Mellark (Josh Hutcherson) muszą stawić czoła bezlitosnemu Kapitolowi. Wraz z buntownikami próbują wygrać wojnę domową.
16:00

LISTY DO M 2
Polska; od 12 lat ; Komedia romantyczna 119 min.
Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym super bohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.
11:45 18:30

SPECTRE
USA; od 16 lat ; Akcja/Thriller 150 min.
Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.
20:45
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułNagrodzone za stronę o nobliście
Następny artykułSzpital Latawiec 3. w województwie, 17. w Polsce