Strona główna Wydarzenia Bosch Car Service warsztatem roku

Bosch Car Service warsztatem roku

0

W ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych SDCM oraz firmę Partslife ogromny sukces odniósł świdnicki Bosch Car Service. W walce o najlepszy warsztat samochodowy w Polsce otrzymał tytuł Warsztatu Roku 2015.

4pracownicy Bosch Car Service

Podczas 10. Konferencji Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego, jaką zorganizowano 3 grudnia w Ministerstwie Gospodarki w Warszawie, kapituła konkursu uznała, że Bosch Car Service Świdnica to godna reprezentacja regionu. Zadbany, profesjonalny, z właścicielem, który posiada klarowną wizję rozwoju. Uwadze jury, (na czele której stał Maciej Wisławski) nie umknęły też „dobre opinie klientów oraz szeroka paleta usług” serwisu, które wpłynęły na uzyskanie najwyższej oceny spośród wszystkich zgłoszonych warsztatów.

Firma działa w Świdnicy od 11 lat, a od 2014 roku posiada atest autoryzowanej stacji obsługi Bosch Car Service. Posiada 3 w pełni wyposażone stanowiska naprawcze, nowoczesne stanowisko do kontroli geometrii 3D oraz wysokiej klasy sprzęt serwisowo-diagnostyczny. – Oferujemy pełen zakres usług z dziedziny mechaniki, diagnostyki, elektromechaniki oraz elektroniki samochodowej – tłumaczy kierownik serwisu Tomasz Jaśkiewicz. – Specjalizujemy się w kompleksowej diagnostyce silników, oczywiście zarówno benzynowych, jak i diesli oraz diagnostyce układów elektrycznych takich, jak ABS, ASR, ESP itp. Jednak nasi serwismeni fachowo naprawiają też usterki lub dokonają przeglądu klimatyzacji, geometrii zawieszenia czy serwisu ogumienia – dodaje.

5

Tytuł najlepszego warsztatu w Polsce jest także wyróżnieniem i promocją dla naszego miasta. To pochodzący ze Świdnicy przedsiębiorca wyprzedził w tegorocznym konkursie kilkuset innych z terenu całej Polski. – To dla nas ogromny sukces. Jest ukoronowaniem długoletniej ciężkiej pracy i konsekwencji w stawianiu na jakość i wysoko wykwalifikowaną kadrę – bo to pracownicy stanowią o sile naszej firmy – twierdzi Tomasz Jaśkiewicz.

Wygrana w ogólnopolskim konkursie ma charakter prestiżowy, tym bardziej, że w tym roku zorganizowana została pierwsza edycja (podobny konkurs jest od lat organizowany na niemieckim rynku i cieszy się dużą renomą). Sukces Bosch Car Service,to sukces świdnickich kierowców, bo nagroda dowodzi wysokiej jakości obsługi i standardów pracy, a tego właśnie oczekują klienci warsztatów.

Poprzedni artykułZdrowa wersja frytek
Następny artykułMoja wymarzona książka [WYNIKI KONKURSU]