Strona główna Sport Piłka nożna Zjednoczeni rozstrzelani już do przerwy

Zjednoczeni rozstrzelani już do przerwy

0

Drużyna Zjednoczonych Żarów poniosła dotkliwą porażkę na boisku lidera tabeli IV ligi. W ostatniej kolejce zaplanowanej w 2015 roku Olimpia Kowary pewnie pokonała podopiecznych Adama Łagiewki 4:0. Wszystkie gole padły już w pierwszych 45 minutach.

CSC_5924

Worek z bramkami już w 6. minucie otworzył Marcin Smoczyk, skutecznie zamykając dośrodkowanie Damiana Chajewskiego. Później drogę do bramki przyjezdnych znaleźli jeszcze Marcin Krupa, Daniel Gałach i Edgars Omelianenko. Zjednoczeni Żarów z dorobkiem 19 punktów znajdują się na 12. pozycji w tabeli. Druga część rundy jesiennej była jednak niezwykle słaba w wykonaniu żarowian. Z dziewięciu ostatnich pojedynków, aż osiem zakończyło się porażką Zjednoczonych. Jedyna wygrana to walkower za niestawienie się na mecz przeciwników z Bolesławca.

Olimpia Kowary – Zjednoczeni Żarów 4:0 (4:0)

Olimpia: Kazakov, Smoczyk, Bębenek, Chajewski, Baszak, Gałach, Krupa, Omelianenko (46′ Han), Szujewski, Zieliński, Gargas (67′ Kędzierski)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Drąg, Bielski, Kaczmarczyk, Chłopek, Baziak, Kołodziej, Łagiewka, Uszczyk, Bobrecki (83′ Gładyk), Rudnik