Strona główna 112 Wypadek koło Dobromierza

Wypadek koło Dobromierza

0

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze krajowej nr 5. Straż Pożarna musiała użyć sprzętu hydraulicznego, wy uwolnić z wraku poszkodowane osoby.

wypadek

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około 20.00 między Dobromierzem a Bronówkiem. Na miejscu pomocy udzielali strażacy z OSP Dobromierz i PSP Świebodzice, jest tez policja. Pogotowie zabrało do szpitala jedna osobę – informuje oficer dyżurny KPP w Świdnicy. Świadek informuje, że z zakleszczonego pojazdu strażacy wyciągali dwie osoby. Policja ustala okoliczności zdarzenia. Droga była zablokowana, ale już około 21.30 ruch ma zostać przywrócony.

Za zdjęcie i informację dziękujemy Mateuszowi.

Aktualizacja: jak informuje Arkadiusz Wojnowski z KPP w Świdnicy, jadąca w kierunku Jeleniej Góry samochodem marki Volvo 19-latka zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w bok prawidłowo jadącego Forda Focusa, którym podróżowały 2 osoby. Młoda kobieta z poważnymi złamaniami miednicy trafiła do szpitala w Wałbrzychu. Jadąca Fordem kobieta doznała stłuczenia klatki piersiowej i biodra, podobne obrażenia odniósł towarzyszący jej pasażer. Oboje zostali odwiezieni do szpitala w Świdnicy.

cynk1

Poprzedni artykułFormacja zasłużenie sięgnęła po komplet punktów
Następny artykułDo wydziału komunikacji przez internet