Strona główna Sport Piłka nożna Świetny występ świdnickich żaków w Czechach

Świetny występ świdnickich żaków w Czechach

0

Świetnie zaprezentowali się młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica podczas rozgrywanego w czeskim Jaromerze turnieju dla zawodników z rocznika 2008. Podopieczni Mariusza Krupczaka odnieśli komplet pięciu zwycięstw, notując pewny triumf w całej imprezie.

jaromer

W drodze po zwycięstwo młodzi świdniczanie pokonali 2:0 FK Nachod, 1:0 Duklę Praga, 5:1 MFK Nove Mesto nad Metują, 2:1 FK Jaromer i 3:0 Dobruski Opocno. Oprócz efektownego pucharu za wygraną zgarnęliśmy nagrodę dla króla strzelców całego turnieju, a został nim Antoni Kmiecik. Polonia-Stal Świdnica zagrała w składzie: Mateusz Wacht, Jacek Kołodziejczyk, Patryk Szeremeta, Antek Kmiecik, Antek Mróz, Wiktor Duda, Bruno Kuśnierz, Wiktor Szwaczek i Łukasz Kulig.

Super występ naszych chłopaków, którzy sprawili mi swoją grą miłą niespodziankę. Wszyscy zasłużyli na pochwały, ale szczególnie Mateusz Wacht. Na początku bronił się przed staniem na bramce, ale to dzięki jego interwencjom wygraliśmy dwa pierwsze mecze i był naprawdę bardzo mocnym punktem naszej ekipy przez cały turniej. Cieszy fakt, że chłopcy szybko korygowali swoje błędy grając z meczu na mecz coraz lepiej i wygrywając z dobrymi czeskimi drużynami – komentuje trener Mariusz Krupczak.

Poprzedni artykułByły wokalista „Oddziału Zamkniętego” dla młodzieży
Następny artykułZmiana sterów w pierwszej drużynie ŚKPR-u