Strona główna Magazyn Moda Stylowe wariacje: Listopad i kraciasta koszula

Stylowe wariacje: Listopad i kraciasta koszula

0

Rozpoczynamy nowy cykl w weekendowym magazynie! Stylowe wariacje w dziale moda poprowadzi Anna Dynowska obiecująca stylistka oraz dziennikarka modowa mieszkająca w Dzierżoniowie. 

Zajmuje się organizacją sesji zdjęciowych, choreografią pokazów oraz wizażem, jednak nade wszystko kocha ubrania, dlatego też została stylistką personalną , na co dzień przygotowującą stylizacje oraz poradniki sylwetkowe.  Stara się sprawić, aby dzięki modzie każda kobieta poczuła się piękna i wyjątkowa.

aa

Listopadowa stylizacja z kraciastą koszulą

Uwielbiam koszule w kraciaste wzory . Najlepiej takie z głębszym dekoltem, gdyż doskonale wysmuklają szyję, lub z dekoltem w serek , który optycznie szyję wydłuża. Świetne są też wszelkiego rodzaju koszule z ciekawymi dodatkami takimi jak kolorowe guziki, czy szerokie rękawy. Co do kolorów: oczywiście szarości, brązy, beże, czerń oraz granaty. W takiej kolorystyce czuję się zdecydowanie najlepiej i jest to kolorystyka, która odpowiednia będzie do każdego typu sylwetki, ponieważ nie dodaje nam optycznie centymetrów.
Dzisiaj mam dla Was pierwszą jesienną stylizację:
Długą, oversizową kraciastą koszulę zestawiłam z dopasowanymi dżinsami (rurki) oraz botkami z brązowej skóry . Szpilki w czub znowu stały się bardzo modne. Co prawda, nie są to klasyczne szpilki (ponieważ jesień rządzi się swoimi prawami- podstawa dbanie o zdrowie to ciepły – a zarazem stylowy but) , a skórzane botki z naprawdę wysokim obcasem który delikatnie, świetnie wysmukla nogi.

 

Poprzedni artykułPolecamy: Ja, Fronczewski
Następny artykułCzary Penelopy: Pasztet z gęsi [JUBILEUSZOWY]