Strona główna Sport Siatkówka Siatkarki V LO mistrzyniami powiatu

Siatkarki V LO mistrzyniami powiatu

0

Drużyna SOS V LO w Świdnicy nie miała sobie równych w rozgrywkach piłki siatkowej kobiet na szczeblu powiatu świdnickiego.

siatka

W środę, 18 listopada w hali V LO w Świdnicy miała miejsce inauguracja rozgrywek o mistrzostwo Dolnego Śląska w piłce siatkowej szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt. Siatkarki z SOS V LO Świdnica nie pozostawiły złudzeń rywalkom i bez straty seta pokonały w eliminacjach III Liceum Ogólnokształcące ze Świdnicy oraz Liceum Ogólnokształcące ze Strzegomia. Następnie 20 listopada w ścisłym finale powiatu świdnickiego, zwyciężczynie okazały się lepsze od drużyn reprezentujących Zespół Szkół ze Strzegomia i II Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy (obie wygrane po 2:0).

Podopieczne trenerów Wojciecha Ząbka, Katarzyny Czapli oraz Michała Tomiałowicza wystąpiły w następującym składzie: Natalia Gezella, Aleksandra Sowa, Paulina Szymańska, Kornelia Grzelka, Ewelina Pawelska, Paulina Pawelska, Paulina Szymańska, Julita Rafałko, Paulina Jewiarz, Martyna Kulik, Marta Mielnik, Julia Graczyk i Julia Żmuda.

Poprzedni artykułŚwidnica stroi się na święta [FOTO]
Następny artykułDzień bez futra. Happening w Świdnicy w sobotę