Strona główna Wydarzenia Kuba z „MasterChefa” ugotuje w Świebodzicach

Kuba z „MasterChefa” ugotuje w Świebodzicach

0

Mają państwo ochotę na tagliatelle z gorgonzolą i orzechami? A może waniliowe gofry z jabłkiem, migdałami i cynamonem? Jeśli tak – zapraszamy serdecznie w środę, 25 listopada, do Miejskiego Domu Kultury na godz. 17:00 – zachęca Agnieszka Bielawska-Pękala z UM w Świebodzicach. Tymi pysznymi daniami oraz ciekawymi opowieściami zza kulis programu MasterChef gości uraczy  Kuba Łukaszonek, finalista 4. edycji tego kulinarnego show, bloger kulinarny, pasjonat gotowania i pozytywnie zakręcony, młody człowiek.

Master Chef
Podczas spotkania Kuba podzieli się ciekawymi przepisami i swoją filozofią podejścia do kuchni, opowie też co nieco o kulisach słynnego programu MasterChef, realizowanego przez telewizję TVN. Kuba znalazł się w finałowej 14-tce 4. edycji programu. Największą atrakcją będzie z pewnością gotowanie przed zgromadzoną w MDK publicznością, a wszystkie specjały będzie można później spróbować!

Środa, 25 listopada, godz. 17:00, Miejski Dom Kultury, ul. Wolności 13.

Utalentowanego młodego kucharza będzie można spotkać w Świebodzicach jeszcze raz, podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbędzie się w dniach 13-20 grudnia. Kuba Łukaszonek będzie gotował w Rynku 13 grudnia, od godz. 15:00.

Poprzedni artykułMikołajkowy bal na dworcu
Następny artykułMłodzi ratownicy na start!